Elden Ring

Elden Ring – zwiastun premierowy

Dodał: , · Komentarzy: 0
elden ring

Premiera najnowszej produkcji studia From Software już w ten piątek. Zwiastun premierowy “Elden Ring” zapowiada to, do czego nas przyzwyczaili Japończycy, czyli zjawiskowe scenerie, niepokojąco mroczny klimat oblany fantastycznym sosem i design będący miksem dbałości o najmniejszy detal z najgorszym koszmarem sennym. Można jednak wyczuć, że najświeższy projekt zespołu kładzie zdecydowanie większy nacisk na eksplorację, kwestie fabularne i walkę z bossami, których wedle przedpremierowych informacji, ma być multum.

Elden Ring
elden ring

Najnowszy zwiastun jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, to istna encyklopedia w pigułce i przy okazji nielicha pocztówka na temat tego, czego doświadczymy przemierzając świat “Elden Ring”. Wygląda na to, że najnowsza gra From Software wyciska wszystkie najlepsze elementy z poprzednich projektów studia, dodając przy okazji kilka sympatycznych nowości, a także nieszablonowy klimatyczny sznyt, który tak pokochali gracze.

Jedno jest pewne – tytuł zapowiada się niemożebnie dobrze i dla wielu graczy, będzie to naprawdę wyjątkowo dłuuuuuugie 5 dni.

Elden Ring

Elden Ring z fabularnym zwiastunem

Dodał: , · Komentarzy: 0
elden ring

Nowa marka ze stajni From Software doczekała się fabularnego zwiastuna, który pokrótce pokazuje nam nieciekawą sytuację rozbitego i targanego konfliktami świata gry. Czy to właśnie Ty będziesz kolejnym eldeńskim władcą, a może pionkiem w rozgrywce wielkich potęg?

Choć Japończycy w poprzednich swoich produkcjach w kwestiach opowieści stawiali na intrygujący minimalizm, to wydaje się, że “Elden Ring” będzie najbardziej rozbudowanym tytułem studia pod względem narracyjnym. Już teraz możemy zagłębić się w zarys umysłu duetu Hidetaki Miyazaki – George R.R. Martin.

Warto zaznaczyć, że zwiastun został okraszony bardzo dobrym i klimatycznym polskim dubbingiem, co każe sądzić, że finalnie gra otrzyma polskie głosy. Słodko!

Elden Ring

Pierwszy rzut oka na gameplay Elden Ring

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ooooooo Elden Ring... Po ponad dwóch latach od oficjalnej zapowiedzi najnowsza produkcja From Software wyszła w końcu na prostą. Najlepszym dowodem na to jest zaprezentowany poniżej półgodzinny gameplay. Znajdziemy w nim wszystko czego możemy się spodziewać po dziełach Miyazakiego, chociaż niektórzy złośliwi mogą stwierdzić, że nawiązań do poprzednich gier jest zbyt wiele, gdyż wiele animacji, tekstur etc. wydaje się żywcem przeniesionych z serii "Dark Souls".

elden ring
Elden Ring
elden ring

Jeżeli czekacie na kolejny nieszablonowy tytuł ze stajni From Software, to musicie uzbroić się w dodatkowe dawki cierpliwości. Studio zapowiedziało, że premiera nowego projektu została delikatnie przesunięta, aby ostatecznie doszlifować doświadczenie, jakie ma nieść za sobą “Elden Ring”. Szczęśliwie, poślizg nie jest specjalnie wielki, bo niewiele ponad miesięczny – zamiast 21 stycznia, gra zadebiutuje 25 lutego 2022 roku.

Jednak, aby udobruchać społeczność fanów twórcy planują w połowie listopada uruchomić dla zainteresowanych fanów zamknięte beta testy tytułu, żeby sprawdzić działanie serwerów i stabilność infrastruktury gry. Testy mają się odbyć w dniach 12-15 listopada w pięciu trzygodzinnych sesjach. Chęć udziału można zgłosić tutaj – macie czas do 1 listopada.

Elden Ring

Wreszcie doczekaliśmy się pokazu rozgrywki z nowej produkcji studia From Software. Poznaliśmy również datę premiery – 22 stycznia 2022 roku. Dla przypomnienia, "Elden Ring" jest nową grą w stylu Souls-like, łącząca brutalną i bezlitosną walkę z eksploracją kolejnego zrujnowanego świata pełnego monstrów małych i dużych. Niby nic nowego, widać tu przetasowanie elementów z poprzednich gier od tego studia okraszonych jeszcze piękniejszą grafiką. Ale jednak to, co intryguje najbardziej, jest świat stworzony wspólnie przez Hidetakę Miyazakiego – ojca niekończącej się serii gier Souls, oraz George-a R.R. Martina – ojca wciąż niedokończonej serii książek Pieśni Lodu i Ognia. Zobaczymy, co z tego będzie, moim zdaniem wygląda zachęcająco!

Elden Ring
elden ring

Projekt "Elden Ring" jest realizowany we współpracy z Georgem R.R. Martinem. Prace nad grą rozpoczęły się wraz z zakończeniem ostatniego DLC do "Dark Souls III". Akcja produkcji ma zostać osadzona w mrocznym uniwersum fantasy i położyć zdecydowanie mocniejszy nacisk na elementy RPG. Developerzy chcą zrealizować ambitne pomysły, których nie mogli zaimplementować w poprzednich tytułach.

Cóż, właściwie wiele więcej o produkcji nie wiadomo, a już kompletną niewiadomą pozostaje data premiery produkcji. Jak donosi serwis DSOGaming, w związku z pandemią COVID-19 odległe wydanie "Elden Ring" przesunie się jeszcze dalej. Jako wstępną datę podają "nie wcześniej niż marzec 2022 roku". Czy kogokolwiek to dziwi? W rozwinięciu newsa macie jeszcze fatalnej jakości 6-sekundowy filmik z gry, który wyciekł ze studia, nie przedstawiający właściwie niczego konkretnego. Co więcej, są wątpliwości, czy wideo w ogóle dotyczy "Elden Ring"...

Elden Ring

Elden Ring nie umarł

Dodał: , · Komentarzy: 0
elden ring

From Software nie rozpieszcza swoich oddanych fanów i mówi okropnie mało o “Elden Ring”, czyli kolejnym fantastycznym projekcie, nad którym obecnie pracuje studio. O grze zapowiedzianej w zeszłym roku wiemy niewiele, a sami developerzy przez minione miesiące na tyle skąpili informacji lub nabierali wody w usta w kwestii tytułu, że sama społeczność zaczęła powątpiewać, czy ten nadal jest w produkcji i nie został porzucony.

Szczęśliwie, twórcy postanowili uspokoić fanów krótką adnotacją na Twitterze, gdzie zapewniają, że studio wciąż intensywnie pracuje nad grą.

Elden Ring

Pierwszy trailer Elden Ring

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wspominaliśmy ostatnio, że wynik współpracy Georga R.R. Martina i From Software może nazywać się "Elden Ring". Cóż przypuszczenie to okazało się prawdziwe. Produkcja zabierze nas do zupełnie nowego i nienazwanego jeszcze świata, gdzie tajemniczy i z pewnością niezwykle pożądany Starszy Pierścień został zniszczony o czym łamiącym się głosem opowiada nam uczony starzec. Niektórzy gracze żartobliwie zauważyli, że fiksacja na pierścieniu czyni produkcję bliższą "Władcy Pierścieni" niż "Grze o Tron".

elden ring
Wczytywanie...