Dragon Age: Dreadwolf dobre dla wszystkich

1 minuta czytania

dragon age: dreadwolf dobre dla wszystkich

"Dragon Age: Dreadwolf" powoli się do nas zbliża, a wraz z tym nowe informacje w tym temacie. Według najnowszych wieści, producenci zapewniają, iż pozycja ma być dobrym wyborem zarówno dla weteranów serii, jak i zupełnych nowicjuszy.

Według pisarki powiązanej z produkcją, gra rozwinie uniwersum Ery Smoka, jednak ma też być przystępna dla osób, które przygodę z serią dopiero zaczynają, lub są po długiej przerwie.

Dragon Age: Dreadwolf równoważył odpowiadanie na długoletnie pytania dla fanów weteranów, jednocześnie tworząc grę, w którą mogą wejść także nowi gracze lub ktoś, kto lata temu grał tylko w Dragon Age: Inquisition.

powiedziała Lead Writer Sylvia Feketekuty

W przeciwieństwie do rozległych galaktyk, które eksplorujemy w innych naszych grach, Dragon Age: Dreadwolf zwraca nas do Thedas, gdzie możemy ponownie odwiedzić przyjaciół i miejsca, które są znajome. Niektórzy fani nie spędzili czasu z Dragon Age od czasu wydania Inkwizycji w 2014 roku, podczas gdy inni przeczytali każdy komiks i historię opublikowaną od tego czasu. Jeszcze inni w ogóle nigdy nie grali w grę Dragon Age i nie mają pojęcia, kim jest ten łysol (to Solas). To zróżnicowana publiczność, a rozwój Dreadwolf obejmował rozmowy o tym, jak zespół może jednocześnie nagradzać naszych powracających fanów i witać nowych.

dodał Narrative Editor Ryan Cormier

Chwilowo pewnej daty premiery nie ma. Przecieki wskazują na lato 2023 roku, lecz nie jest to pewna sprawa.

Źródło: planetagracza.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...