Nadchodzi nowy Dragon Age

1 minuta czytania

I na razie niewiele o nim wiadomo.

dragon age,the dread wolf rises

Wiemy jedynie, że nad nową częścią "Dragon Age" pracowano już od pewnego czasu, że na jej potrzeby stworzono zupełnie nowy zespół złożony z weteranów BioWare i gra oznaczona jest tajemniczym hashtagiem #thedreadwolfrises (przerażający wilk wschodzi). Opublikowano też jej pierwszy teaser.

Źródło: blog.bioware.com

Komentarze

0
·
Miło widzieć, że robią jakieś RPG, bo Anthem nie wzbudza mojego zainteresowania. Wciąż muszą się mocno postarać, aby mnie przekonać do kupna gry ze znakiem EA
1
·
Nie nastawiałbym się tak. Podobno twórcy gry mają ochotę również tę grę "upolitycznić", podobnie jak Andromedę. Będziesz znowu miał same pasztety reprezentujące płeć piękną w ekipie i wynoszone na piedestał wątki gejowskie. A co do samej gry będzie pewnie tak jak zwykle - fabuła na odpierdol rywalizująca z najbardziej żenującym fan-fiction, niedokończony i zabugowany produkt przy premierze, rozległe i puste lokacje dla nabicia licznika, prymitywny system rpg rodem z Assassin's Creed.
Mam nadzieję, że się mylę i powstanie dobra gra, aczkolwiek tendencja spadkowa zarówno w całym EA jak i samym Bioware jest wyraźna.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...