Dragon Age: Inkwizycja

Nadchodzi nowy Dragon Age

Autor: Michał "Mikeal" Kostrzewa · Opublikowano: piątek, 7 grudnia 2018

I na razie niewiele o nim wiadomo.

dragon age,the dread wolf rises

Wiemy jedynie, że nad nową częścią "Dragon Age" pracowano już od pewnego czasu, że na jej potrzeby stworzono zupełnie nowy zespół złożony z weteranów BioWare i gra oznaczona jest tajemniczym hashtagiem #thedreadwolfrises (przerażający wilk wschodzi). Opublikowano też jej pierwszy teaser.

Za: blog.bioware.com

Komentarze

Parto · sobota, 8 grudnia 2018, 17:27
0
Miło widzieć, że robią jakieś RPG, bo Anthem nie wzbudza mojego zainteresowania. Wciąż muszą się mocno postarać, aby mnie przekonać do kupna gry ze znakiem EA
Gość_Req89* · niedziela, 16 grudnia 2018, 14:49
+1
Nie nastawiałbym się tak. Podobno twórcy gry mają ochotę również tę grę "upolitycznić", podobnie jak Andromedę. Będziesz znowu miał same pasztety reprezentujące płeć piękną w ekipie i wynoszone na piedestał wątki gejowskie. A co do samej gry będzie pewnie tak jak zwykle - fabuła na odpierdol rywalizująca z najbardziej żenującym fan-fiction, niedokończony i zabugowany produkt przy premierze, rozległe i puste lokacje dla nabicia licznika, prymitywny system rpg rodem z Assassin's Creed.
Mam nadzieję, że się mylę i powstanie dobra gra, aczkolwiek tendencja spadkowa zarówno w całym EA jak i samym Bioware jest wyraźna.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...