szczury_wroclawia_szpital

Doom

Doom
Data premiery: 20 października 2005
Data premiery PL: 21 października 2005

Czas trwania: 105 (min)
Gatunek: Horror, Akcja
Produkcja: Czechy, Niemcy, USA, Wielka Brytania

Reżyseria: Andrzej Bartkowiak
Scenariusz: Wesley Strick, Dave Callaham
Muzyka: Clint Mansell

W podziemnym kompleksie badawczym na Marsie coś się wydarzyło. Zginęli wszyscy naukowcy. Utracono też łączność z ośrodkiem. Fragmenty wiadomości, jakie dotarły na Ziemię były przerażające. Zarządzono piąty stopień kwarantanny, a jednymi ludźmi, którzy otrzymali prawo wejścia, bądź wyjścia z ośrodka, byli członkowie Taktycznego Oddziału Szybkiego Reagowania, uzbrojeni po zęby i znakomicie wyszkoleni komandosi. Elita elit. Jedyni, którzy byli w stanie podołać zadaniu: Zabić wszystko, co się rusza!

Ale za każdym rogiem, w mrokach tuneli, w zakamarkach każdego pomieszczenia, czekały na nich legiony piekielnych bestii... o wiele potężniejszych i bardziej krwiożerczych od wszystkiego, co do tej pory spotkał rodzaj ludzki.

Głównym bohaterem filmu jest John Grimm, szef wojskowej jednostki specjalnej, który nie wie, że badania nad śladami nieznanej cywilizacji zapoczątkowali jego, nieżyjący już, rodzice. Kiedy w czasie eksperymentów przez przypadek uwolnione zostaną piekielne demony próbujące przejąć kontrolę nad stacją, Grimm i jego żołnierze będą musieli podjąć z nimi walkę.

"Doom" dostarczy ci tych wszystkich wrażeń, jakie sprawiły, że gra, będąca jego pierwowzorem, stała się legendą w każdym zakątku świata.

Obsada
:
Reaper
:
Sarge
:
Doktor Grimm
:
Destroyer
:
Goat
:
Duke
:
Portman
:
The Kid
:
Mac
:
Doktor Carmack
:
Doktor Carmack Imp
:
Curtis Stahle / Baron
Wczytywanie...