Dni Fantastyki 2015

Program Dni Fantastyki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

W tym roku Dni Fantastyki przygotowały dla was ponad 300 punkty programu w pięciu blokach i ośmiu strefach tematycznych. Jak co roku odbędzie się wiele spotkań z pisarzami, m.in. z Wiktorem Noczkinem, Anetą Jadowską, Łukaszem Orbitowskim, autorami komiksów: Johanem Potmą, Mateo Dineenem, Lucą Montaglianim, ale także Jerzym Vetulanim – przyrodnikiem, neurobiologiem, Aleksandrem Asanowiczem – ekspertem od wirtualnej rzeczywistości, oraz z jednym z najwybitniejszych znawców uzbrojenia wojskowego w Polsce – Tomaszem Szulcem.

dni fantastyki

Zaplanowano również rozmaite koncerty, pokazy, wystawy i warsztaty taneczne, walki... Także komiksowe, prowadzone przez wybitnego włoskiego rysownika Luca Montaglianiego i Joannę Tarnawską.

Dni Fantastyki 2015

Ostatni dzwonek na Dni Fantastyki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Do 7 czerwca można jeszcze nabyć w przedsprzedaży kartę noclegową i karnet na jedenaste Dni Fantastyki. Karta kosztuje 10zł i uprawnia kupującego do noclegu przez dwie noce. Karnet natomiast można kupić dla siebie i trzech innych osób.

dni fantastyki
Dni Fantastyki 2015

Dni Fantastyki 2015

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Można już zgłaszać swoje punkty programu na Dni Fantastyki. W tym roku pojawi się podział na bloki oraz strefy. Bloków jest pięć – są poświęcone ogólnym zagadnieniom związanymi z fantastyką, takimi jak literatura, nauka i technologia, komiks i ilustracja, filmy i seriale, oraz gry. Strefy natomiast dotyczą konkretnych dziedzin – "Gry o tron", "Władcy pierścieni", "Gwiezdnych wojen", horroru, Hyde Park, fantastyki w Azji, Fantastyki Open oraz multimediów i YouTube. We wszystkich tych blokach i strefach można zgłaszać swoje punkty programu; można także proponować sesje RPG i LARP-y.

dni fantastki
  • 1 strona
Wczytywanie...