droga_szamana_zamek_widmo

Dungeons & Dragons: Daggerdale – nowy zwiastun i gameplay

1 minuta czytania

Szczerze pisząc, nie za bardzo rozumiem obecną politykę Atari, związaną z zarządzaniem prawami do uniwersum „Dungeons & Dragons”. Zamiast postawić na jakiegoś pełnokrwistego cRPG porywającego masy i przywracającego ten specyficzny klimat z dawnych lat, to firma wydaje pieniądze na jakieś dziwne produkcje, których finalna jakość może być mocno dyskusyjna.

Co z takimi markami jak „Neverwinter Nights” czy „Icewind Dale”? Nie uwierzę, że to już zamknięte rozdziały, do których nie można dołożyć kolejnych frapujących wersów. Tyle jest miejsc, których jeszcze nie odwiedziliśmy, tak mnóstwo przygód, jakie można byłoby opowiedzieć przy kufelku smakowitego ale. Dlaczego ta firma nie wykorzystuje obecnego deficytu na hardcorowe gry fabularne, który mógłby jej przynieść niemałą kasę, a płynie razem z tym dziwny prądem oferującym krew i lejące członki, zamiast znakomitej intrygi oraz ciekawej mechaniki?

Konkludując, co z Tobą jest nie tak, Atari?!

Sami widzicie, że zwiastun nie jest specjalnie porywający. Jeżeli nadal Wam mało to w rozszerzeniu znajdziecie kilkuminutowy gameplay z „Dungeons & Dragons: Daggerdale”, zdradzający fundamenty rozgrywki i prawa nią rządzące.

Materiał został stworzony przez redakcję tvgry.pl, smacznego.

Premiera na wiosnę 2011 roku.

Komentarze

0
·
Jak widać z filmików gra jest... beznadziejna.
0
·
A mnie zainteresował... przynajmniej na razie.
0
·
Nie cierpię tego typu gier: expienie, lootowanie, zwykła sieczka i badziewne questy. To już było milion razy, choćby w stareńkim już Diablo. To już było w WoWie, który jest o tyle lepszy, że to MMO. Wątpię, żeby na tym zbili kokosy, bo to już się przejadło.

Poza tym nienawidzę ekranu ekwipunku, który ma zwykłą alfabetyczną listę...

Jednym słowem: Badziew.
0
·
Grałem w DD, jedyną nadzieją na przyjemną grę są ludzie, więc bez dobrej gildii - padaka.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...