Definitive Edition już w sprzedaży

1 minuta czytania

Druga część "Grzechu Pierworodnego" to niewątpliwie smaczny kąsek dla fanów gier RPG, ale jeśli do tej pory nie graliście, to twórcy proponują swoje dzieło w odświeżonej wersji. Właśnie do sprzedaży trafiło "Divinity II: Original Sin – Definitive Edition". Co takiego należało poprawić?

divinity 2 original sin

Specjaliści z Lariana postanowili wprowadzić szereg poprawek do swojego ostatniego hitu, dzięki czemu gra ma być jeszcze lepsza. Wśród zmian m.in na tryb Areny pozwalający na starcia PvP w formie "gorącego krzesła", rozpisane na nowo dialogi, pojawiające się głównie w trzecim rozdziale, jak też pojawią się nieznane w oryginalnym wydaniu lokacje.

Tytuł w odświeżonej wersji pojawił się równolegle zarówno na PC, jak i konsolach. Dotychczasowi nabywcy mogą liczyć na obszernego patcha (bagatela 8,2 GB), jednak całość, podobnie jak niegdyś poprzednia część, została zakwalifikowana na Steamie jako osobny tytuł. Dzięki temu możemy grać na dotychczasowych zasadach, lub zdecydować się na Definitive Edition. Trzeba jednak pamiętać, że dotychczasowe zapisy stanu gry nie będą działały w ramach rozszerzonej wersji, przez co zabawę zaczniemy od początku.

Na pocieszenie pozostaje fakt, że równolegle na Steamie pojawiło się nowe DLC, które zawiera dodatkowego bohatera – Sir Lora, który w istocie jest rycerską wiewiórką dosiadającą szkieletu kota. Brzmi może absurdalnie, ale dla dobrej sprzedaży wydawca jest w stanie wymyślić naprawdę wiele.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...