Divinity: Grzech Pierworodny II – jakich nowości oczekujecie?

1 minuta czytania

Jak informowaliśmy kilka dni temu, "Divinity: Grzech Pierworodny II" jest już we wczesnej fazie produkcyjnej i dokładnie 26 sierpnia rozpocznie się wielka zbiórka na Kickstarterze, której fundusze zostaną przeznaczone na rozwój, a także jeszcze lepsze dopieszczenie gry.

divinity: grzech pierworodny ii

Okey, czyli niby co się kryje pod tymi truizmami? Belgowie nie są w ciemię bici i na dwanaście dni przed planowaną kampanią zaczynają nęcić graczy potencjalnymi nowościami... które mogą sami zasugerować.

Zgadza się! Na specjalnej stronie internetowej fani mogą podsunąć swoje pomysły i ulepszenia, które chcieliby widzieć w drugiej części tego turowego cRPG. Oczywiście, choć studio Larian jest otwarte na wszystkie propozycje, to do nich należy ostateczne słowo w kwestii tego, jaka sugestia zostanie wprowadzona w życie. Ważne, aby była frapująca i realna – liczba głosów nie ma tak wielkiego znaczenia.

Na chwilę obecną największym zainteresowaniem społeczności cieszy się tryb "Tylko dla dorosłych" (większy nacisk na krew, przekleństwa i seks), więcej grywalnych ras, system dzień-noc czy zaproszenie Chrisa Avellone do prac nad scenariuszem (to całkiem możliwe, od kiedy jest wolnym strzelcem).

...a Wy? Jakie nowości chcielibyście widzieć w nowym "Grzechu Pierworodnym"?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...