No Truce with the Furies zmienia tytuł na Disco Elysium

1 minuta czytania

Produkowane przez Zaum Studio "No Truce with the Furies" dostało nowy wspaniały tytuł – "Disco Elysium". Powód zmiany nazwy nie jest nam znany, ale trzymamy rękę na pulsie i w przypadku ujawnienia jakichś informacji opublikujemy je.

no truce with the furies

"Disco Elysium" jest rewolucyjną mieszaniną izometrycznej gry cRPG i opowieści detektywistycznej osadzonej w unikalnym uniwersum urban fantasy.

W grze przyjdzie nam się wcielić w skompromitowanego detektywa w stopniu porucznika działającego w Revachol West – przybrzeżnej mieścinie, gdzie wszyscy są skorumpowani, morderstwa uchodzą na sucho, a dzieci chcą się po prostu bawić. Wywalaj drzwi, przesłuchuj podejrzanych lub daj się pochłonąć zwiedzaniu pięknie wyrenderowanego miasta i odkrywaniu jego tajemnic.

Opracowany specjalnie na potrzeby "Disco Elysium" unikalny system umiejętności sprawi, że twoje najskrytsze uczucia, obawy oraz wspomnienia będą wpływały na przebieg każdej konwersacji. Rozwijaj swoje umiejętności logicznego myślenia, wyostrzaj swój dowcip lub daj się pochłonąć swoim pierwotnym instynktom. Tylko od ciebie zależy, jakim gliną się staniesz.

no truce with the furies,disco elysium

Źródło: zaumstudio.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...