Zapowiedzi o zmianach w Diablo 4

1 minuta czytania

zapowiedzi o zmianach w diablo 4

Do premiery "Diablo IV" zostało jeszcze trochę czasu, jednak testy już zdążyły podzielić graczy co do opinii na temat przyszłej pozycji produkcji. Jednym z ważnych punktów dyskusji jest między innymi UI. Jednakże, zdobyte przez dataminerów informacje sugerują, iż niedługo gracze mogą liczyć na kilka ważnych zmian.

Jedną z głównych bolączek jest fakt, że zdaniem wielu osób najnowsza osłona "Diablo" jest tworzona głównie z myślą o konsolach, przez co wersja na komputery stacjonarne wykazuje kilka bardzo ważnych dla współczesnych produkcji braków, a kontroler jest lepszym wyborem od myszki i klawiatury. Niemniej, ostatnie doniesienia wskazują, że w plikach gry znajduje się kilka ważnych wskazówek co do następnych modyfikacji tytułu. Zgodnie z tymi informacjami można będzie liczyć nie tylko na wsparcie DLSS, ale również DirectStorage – nowej technologii stosowanej przez Microsoft, która ma skrócić czas ładowania.

Jako że do premiery mamy jeszcze 2 miesiące, to można liczyć, że Blizzard wprowadzi do produkcji jeszcze inne poprawki, także w oparciu o ostatnie beta testy.

Źródło: gry.interia.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...