Rise of the Necromancer z datą premiery i ceną

1 minuta czytania

Blizzard długo zwlekał z datą premiery drugiego rozszerzenia do "Diablo III", ale w końcu opadła zasłona tajemnicy. Nekromanci powrócą do Sanktuarium jeszcze w te wakacje, zaś tytułowy powrót będzie nas, niestety, kosztował – i to całkiem sporo.

diablo 3 rise of the necromancer

Dla nikogo nie jest niespodzianką, że "Rise of the Necromancer" wcale nie było planowane jako pełnoprawny dodatek, który wprowadzi dalszą fabułę oraz zupełnie nowy akt. Pogodzeni z tym faktem, spodziewamy się nowej klasy postaci, chociaż trudno nazwać nekromantę "nowością", gdyż profesja ta pojawiała się we wcześniejszych odsłonach serii.

Możliwość ponownego wcielenia się w sługę Rathmy nastąpi już 27 czerwca, zatem przyjdzie nam poczekać raptem tydzień. Teraz ta smutniejsza wiadomość, czyli cena. Blizzard żąda 14.99 €, czyli ok. 63 PLN. Jeśli już kupimy "Rise of the Necormancer", to na co poszły nasze ciężko zarobione pieniądze? Zawartość została zaprezentowana na poniższym filmiku.

Skusicie się na "Rise of the Necromancer", czy też czekacie na kolejną, pełnoprawną odsłonę serii?

Komentarze

0
·
Wydawało mi się, że już nekromanta miał już swoją premierę w 3-jce - świadczy jak bardzo Blizzard mnie podekscytował tą płatną "nowością".
0
·
A czy czasem Witch Doctor miał być alternatywą dla Nekromanty?
0
·
Miał być ale jak widać chęć zarobku sprawiła, że reanimowano nekromantę.

Osobiście nie kupuje tego, może jak uda mu się stanieć albo dostanę kod od kogoś na aktywacje.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...