Diablo III – jak prezentuje się Nekromanta?

1 minuta czytania

Nadal nie jestem przekonany do tego nostalgicznego pomysłu studia Blizzard związanego z wrzuceniem "gołej" klasy Nekromanty do "Diablo III". Za którą będzie trzeba dodatkowo zapłacić. Raz, że to ewidentne żerowanie na starych, dobrych czasach, co zawsze powodowało u mnie nieprzyjemny skręt flaków, bo trudno przejść obojętnie obok takiego chwytu. Dwa, iż jak pomysł wypali (a pewnie wypali – patrz punkt pierwszy) no to, bracia i siostry, w kolejnych produkcjach możemy spodziewać się podobnych atrakcji. Płacić za dodatkowe klasy albo traktować je jako zawartość ekskluzywną... brrrr... zaiste mroźna przyszłość.

diablo 3,nekromanta

Jednak może trochę przesadzam, to jednorazowa akcja i nikt nas nie testuje? Oby. Twórcy zapewniają, że włożyli wiele serca oraz pracy w klasę Nekromanty, a przekonamy się o tym już w drugiej połowie 2017 roku. Póki co, studio postanowiło uchylić niewielką część rąbka tajemnicy związanego z tą postacią. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem, natomiast na krótki fragment rozgrywki możecie rzucić okiem w rozszerzeniu wieści.

Komentarze

0
·
Też mnie denerwuje to płaceni, chociaż ten krwawy golem wygląda miodnie.
0
·
Od tej całej zabawy krwią przychodzi na myśl wampir czy krwawy mag niż nekromanta. No i nie chcę płacić oddzielnie za postacie do gry (zwłaszcza, że blizzard lubi wywyższać ceny). Ech już wolałbym zainstalować dwójkę niż powrócić do trójki.

Błądzisz Blizzard, błądzisz...
0
·
Znalazlem dokladny opis buildów i setów dla Nekromanty, niestety jedyny istniejacy jest w jezyku Angielskim - postaram sie przetlumaczyc, ale tych informacji jest tam tak duzo - ze troche mi zejdzie :O
Trzymajcie
https://odealo.com/art...ies-and-builds

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...