Nowy Deus Ex niespodziewanie skasowany

1 minuta czytania

deus ex

Dalszy ciąg restrukturyzacji w Embracer Group dosięgnął także studia Eidos Montreal. Twórcy cenionych odsłon przygód Adama Jensena tracą pracowników, zaś efekt ich wysiłków po dwóch latach wędruje do kosza. Mówiąc prościej, powstająca nowa odsłona serii "Deus Ex" ze wspomnianym już dawnym szefem ochrony Sarif Industries zostaje skasowana bez większych szans na powrót.

Źródłem tych rewelacji jest Jason Schreier, który już niejednokrotnie informował o zawirowaniach w branży. Dodatkowe wieści pochodzą od osób wewnątrz studia i jasno wskazują na to, że przygody Adama Jensena zakończą się na "Mankind Divided". Samo Eidos Montreal w portalach społecznościowych informuje, że żegna się z 97 pracownikami. Co ciekawe, wstępne prace nad tą odsłoną trwały od 2 lat i właśnie w tym roku miał się rozpocząć pełnoprawny proces produkcji wraz z oficjalną zapowiedzią.

deus ex

Samo studio nadal istnieje, ale nie zapominajmy, że właściciel nie miał obiekcji przed zamknięciem znanych ekip, o czym boleśnie przekonało się Volition. Póki co czekamy na dalsze ruch Embracer Group, jednak coś mi się wydaje, że Adam Jensen zakończył swój wirtualny żywot.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...