[E3 2015] Deus Ex: Mankind Divided – kolejne materiały

1 minuta czytania

Okazuje się, że wczorajszy zwiastun nie był wszystkim, co miał do pokazania Eidos Montreal na tegorocznych targach E3 i pozostało mu jeszcze kilka ciekawych kart na ręku. Na konferencji poświęconej grom na komputerach osobistych zostało zaprezentowane demo technologiczne, ukazujące pełnie możliwości silnika Dawn Engine, na którego podstawie powstaje "Mankind Divided".

deus ex, mankind divided

Każdy posiadacz istnego "potwora wydajnościowego" może szykować swoje gałki oczne na podziwianie tego typu jakości w ostatecznej wersji gry – twórcy zapewniają, że o żadnym "downgrade" nie ma tutaj absolutnie mowy.

Co z posiadaczami konsol? Oni też absolutnie nie muszą się niczego obawiać, ponieważ także w przypadku wersji na te platformy, oprawa graficzna robi odpowiednie wrażenie. Taki wniosek można wysnuć oglądając sześciominutowy fragment rozgrywki z wydania na PlayStation 4. Gameplay ukazuje jedną z pierwszych misji Jensena w "Golem City", czyli praskim getcie dla zaugmentowanych. Do czego przyzwyczaiła nas seria "Deus Ex", etap można wykonać na dwa sposoby – po cichu albo głośno i agresywnie. Dla każdego coś miłego.

Plik wideo nie jest już dostępny.

"Deus Ex: Mankind Divided" trafi w ręce graczy na początku 2016 roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...