Deus Ex: Mankind Divided – pierwszy zwiastun

1 minuta czytania

Nie jest żadną tajemnicą, że Eidos Montreal potrafi znakomicie promować swoje produkcje, natomiast w przypadku serii "Deus Ex" niejednokrotnie wspina się na prawdziwe wyżyny. Pierwszy zwiastun "Buntu Ludzkości" zmiótł wszystkich sceptyków swoim klimatem oraz uczynił z Jensena prawdziwego charakternika, którego od razu pokochali gracze. Spowodował, że fraza "i never asked for this" stała się legendarna i na stałe wpisała się do słownika kultury graczy. Czy z zajawką "Mankind Divided" będzie podobnie?

deus ex, mankind divided

Jedno jest pewne, materiał prezentuje równie wysoki poziom, zachwycając pietyzmem oraz duszną atmosferą świata na krawędzi rewolucji. Natomiast nasz bohater nie zmienił się ani o jotę – nadal jest przekozakiem, który przy pomocy swoich augmentycznych modyfikacji robi prawdziwy porządek z terrorystami. I ma poważne wątpliwości. W to mi graj.

Choć to zwiastun CGI, nie zawierający faktycznych fragmentów wyciągniętych żywcem z gry, to możemy zaobserwować na nim kilka smaczków oraz wysnuć własne wnioski. Jak Jensenowi udało się oszukać Kostuchę? Kto tak naprawdę rozdaje karty i będzie głównym przeciwnikiem bohatera? Jak prezentują się nowe zabawki w postaci ogłuszających rzutek czy nano-tarczy? Podziwiajcie.

Data premiery "Mankind Divided" nie jest jeszcze znana. Gra trafi na komputery osobiste, Xbox One oraz PlayStation 4.

Komentarze

0
·
Z tego zwiastunu mniej wynika niż ze zwiastunów do Human Revolution, ale samo CGI pierwsza klasa.
0
·
Mało pokazali, lepsze były te do HR.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...