dziki_lad
Deadpool

Złe wieści dla miłośników pyskatego najemnika, którzy niecierpliwie wyczekują kolejnej ekranizacji jego przygód. Rob Liefeld, rysownik i współtwórca postaci Deadpoola, zdradził że widział plany Marvel Studios na najbliższe pięć lat i nie ma w nich w ogóle mowy o filmie poświęconym tej postaci.

deadpool 3

Scenarzysta komiksowy jest zdania, iż dopóki dana produkcja nie zostanie wpisana do szerokiego harmonogramu prac, to nikt nie weźmie się za nią na poważnie. Plany Disneya w kwestii rozwoju komiksowego uniwersum są rozległe i bardzo mocno angażują wytwórnię (w 2021 roku będziemy mieć 3 marvelowskie premiery, natomiast w 2022 – aż 5), więc brak jakichkolwiek planów na trzecią część “Deadpoola” jest dość oczywistym sygnałem.

Deadpool

Deadpool próbuje być dobrym gościem

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jednak dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło.

Sporo złego działo się wokół kontynuacji przygód pyskatego najemnika. Po kłótniach i różnicach artystycznych za współpracę postanowił podziękować reżyser pierwszej części filmu oraz jeden z mózgów ekranizacji – Tim Miller. Niedługo potem na podobny ruch zdecydował się utalentowany kompozytor – Junkie XL. Choć gwiazda produkcji, Ryan Reynolds, zapewniał, że prace nad "Deadpoolem 2" idą pełną parą i nie należy bać się o wysoki poziom sequela, to po takich informacjach niełatwo było być optymistą, albowiem dobra atmosfera na planie filmowym jest podstawą sukcesu.

deadpool 2

...i chyba, aby uspokoić fanów ikonicznego anty-bohatera, twórcy postanowili przed seansami "Logana" wypuścić krótki teaser promujący kontynuację, który bez żadnych kompromisów obśmiewa kultowego bohatera uniwersum DC oraz jest pełny popkulturowych smaczków. Ba! Nawet Stan Lee załapał się na krótki epizodzik! Poziom zachowany, możemy spać spokojnie.

Deadpool

Mija koniec roku, więc co rusz możemy znaleźć jakieś podsumowania oraz zestawienia. Takim podzielił się także serwis Torrentfreak, który opublikował listę filmów najchętniej piraconych za pośrednictwem BitTorrent.

Deadpool

Pierwsza trójka to trzy superbohaterskie produkcje, cieszące się (jak widać) popularnością nie tylko w kinach, ale też wśród piratów. Zwycięzcą został jednak film najbardziej wulgarny, nabijający się z tej tematyki i z antybohaterem, który nieraz burzy czwartą ścianę, w trakcie seansu zwracając się bezpośrednio do widza – "Deadpool". Kto wie – może w przyszłości postać zabawnie skomentuje te wyniki w drugiej części swojej historii.

  • 1 strona
Wczytywanie...