DC Universe opóźnione

1 minuta czytania

Sony Online Entertainment przesuwa premierę DC Universe Online na początek 2011 roku.

dc universe

Dodatkowy czas do premiery ma zostać wykorzystany na dopracowanie produkcji i naprawienie błędów, które ujawnią beta testy. SOE nie pozostawia na lodzie tych, którzy przygotowywali się do dotychczasowego terminu wydania DC Universe (pierwotnie miał to być 15 listopad). Wszyscy, którzy zamówili ten tytuł w ramach preordera otrzymają dostęp do beta testów, które ruszają 30 listopada. Dla nich przygotowano także specjalny emblemat, który będzie dostępny wraz z premierą gry.

Dla tych, którzy zaopatrzyli się w karty VIP i zarejestrowali się na stronie dostęp do bety ma być przygotowany tydzień później.

Ciekawostką jest także zapowiadana premiera gry na konsolę Playstation 3 oraz związana z tym edycja kolekcjonerska. W jej skład wchodzą elementy, które pojawia się także w w wersji pecetowej: posążek Batmana, art book, komiks DC Legends czy plakat.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod tym adresem. Wszyscy, którzy nie mogą doczekać się premiery tego tytułu powinni obejrzeć 16 nowych screenów, które można obejrzeć chociażby tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...