Fani Jokera z pewnością ucieszą się z oficjalnego ogłoszenia ekipy odpowiedzialnej za grę DC Universe Online, gdyż ich idol powraca do miasta w ramach DLC The Last Laugh.

dc universe online, the last laugh, joker

Zapowiedziane DLC do gry to także nowe bitwy, głównie postaciami Legend w trybie PvP. Pojawi się możliwość atakowania Bezpiecznych Domów innych graczy, także między bohaterami i złoczyńcami, przez co nikt nie może czuć się bezpieczny.

Nie zabraknie także standardowej zawartości typu nowe bronie i moce oraz możliwości walki u boku ikon uniwersum Marvela. Kiedy? Żadnej daty póki co nie podano. Pełną treść komunikatu, rzecz jasna w języku angielskim, znajdziecie tutaj. Czyżby to był ostatni dowcip Jokera?

Gracze sieciowego DC Universe wkrótce mogą spodziewać się pierwszego płatnego rozszerzenia do swojej gy. Nadchodzący DLC będzie się nazywać Fight for the Light.

Pierwszy DLC doda do świat gry Korpus Zielonej Latarni oraz konkurujący z nim Korpus Sinestro. W związku z tym pojawią się specjalne pierścienie oraz związane z nimi moce. Gracze będą mogli wziąć udział w epickich zmaganiach w laboratriach S.T.A.R, zmierzyć się na moce z Czerwonymi Latarniami czy też udać do Sciencells Prison.

Ta przyjemność w zamierzeniu miała kosztować $9.99, ale SOE zapowiada, że cena może ulec obniżeniu "w podzięce dla lojalnych graczy".

dc universe online

Drew Woods z serwisu MMORPG.com przeprowadził wywiad z Markiem Andersonem na temat mega serwerów DC Universe Online.

Mega serwery, których implementacja rozpoczęła się 8 sierpnia, to odpowiedź ekipy zajmującej się grą na spadającą liczbę użytkowników. Celem jest zatem ponowne zachęcenie do gry tych, którzy porzucili zabawę swoimi postaciami w świecie DC.

Wprowadzenie mega serwerów sprawiło, że na jednym z nich może przebywać o wiele większa liczba graczy. Tym samym chodzi o to, by jak najwięcej osób mogło w danym miejscu i czasie uczestniczyć w wykonywaniu zadań. Ułatwienie to niewątpliwie pomoże także w przygotowaniu specjalnych eventów. Mark Anderson wspomniał o War of the Rng, które swego czasu cieszyło się znacznym zainteresowaniem.

Jednocześnie mega serwery dostanie tak Ameryka Północna, jak i Europa, ale zostanie zlikwidowany dotychczasowy podział na PvE i PvP. Rzecz jasna dotyczyć to będzie zarówno wersji gry na PC, jak i konsole.

Aby przeczytać pełny zapis najważniejszych informacji z wywiadu musicie udać się w to miejsce.

dc universe

Zgodnie z ofertą sklepu Amazon.com, sieciowa gra o superbohaterach z universum Marvela, czyli DC Universe Online, ma się ukazać na PC i PS3 już 11 stycznia 2011 roku.

Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona ani przez SOE, ani też przez ekipę, która wciąż pracuje nad grą. Jednocześnie Amazon.com rozpoczęło przyjmowanie zamówień pre-order DC Universe zarówno w wersji na PC, jak i PS3.

Jeśli jesteście tą ofertą zainteresowani, to zakupu dokonać można udając się pod wskazany adres.

Potwierdzoną informacją jest natomiast wypuszczenie patcha do wersji beta, która, mówiąc dość ogólnie, potrzebowała kilku poprawek. Informację tę opublikowano na łamach Facebooka. Zmiany objęły praktycznie każdy aspekt rozgrywki, nie wyłączając z tego nawet sterowania czy zmian w menu gry. Jest ich jednak zbyt wiele, by je tak po prostu wymienić, jednak pełna ich lista, wraz z opisem, jest dostępna pod tym adresem.

Pojawiły się nowe screeny z nadchodzącego sieciowego świata komiksowych bohaterów, czyli DC Universe. Ich głównym bohaterem został Mroczny Rycerz, lepiej znany jako Batman.

Całą galerię można obejrzeć pod tym adresem. Data premiery samej gry nie uległa zmianie i nadal jest to pierwszy kwartał przyszłego roku.

dc universe, batmandc universe, batman
DC Universe Online

Na ratunek Zatannie Zatara

Dodał: Lionel, wtorek, 16 listopada 2010 · Komentarzy: 0

Chociaż premiera DC Universe została nieco opóźniona, to wszystko ma swój cel – ulepszenie tytułu, by gracze w pełni wykorzystali silnik gry i nie narzekali na pomniejsze błędy. Niedawno opublikowane screeny mogą jeszcze bardziej upewnić niecierpliwych i niezdecydowanych, że jest na co czekać, możecie ujrzeć je w naszej galerii. Obrazy ukazują przeciwników jakich będziemy mogli napotkać na swej drodze ku chwale superbohatera. Jak można było się spodziewać będą to roboty, przerażające clowny, roślinne monstra, gigantyczne zombie oraz ogromny opancerzony goryl. Istna śmietanka towarzyska mrocznego półświatka zbrodni.

Dodatkowo ujawniono jedną z lokacji, którą będzie dane nam odwiedzić po uzyskaniu 4. poziomu. Chodzi o Magiczny Sklep Madame Xanadu, która zniewoliła sławną i czarującą Zatannę Zatara, której uwolnienie będzie oczywiście twoją furtką do zostania okrzykniętym bohaterem na miarę Wonder Woman czy Zielonej Latarni.

DC Universe Online

DC Universe opóźnione

Dodał: Courun Yauntyrr, wtorek, 5 października 2010 · Komentarzy: 0

Sony Online Entertainment przesuwa premierę DC Universe Online na początek 2011 roku.

dc universe

Dodatkowy czas do premiery ma zostać wykorzystany na dopracowanie produkcji i naprawienie błędów, które ujawnią beta testy. SOE nie pozostawia na lodzie tych, którzy przygotowywali się do dotychczasowego terminu wydania DC Universe (pierwotnie miał to być 15 listopad). Wszyscy, którzy zamówili ten tytuł w ramach preordera otrzymają dostęp do beta testów, które ruszają 30 listopada. Dla nich przygotowano także specjalny emblemat, który będzie dostępny wraz z premierą gry.

Dla tych, którzy zaopatrzyli się w karty VIP i zarejestrowali się na stronie dostęp do bety ma być przygotowany tydzień później.

Ciekawostką jest także zapowiadana premiera gry na konsolę Playstation 3 oraz związana z tym edycja kolekcjonerska. W jej skład wchodzą elementy, które pojawia się także w w wersji pecetowej: posążek Batmana, art book, komiks DC Legends czy plakat.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod tym adresem. Wszyscy, którzy nie mogą doczekać się premiery tego tytułu powinni obejrzeć 16 nowych screenów, które można obejrzeć chociażby tutaj.

DC Universe Online

Nightwing w DC Universe

Dodał: Courun Yauntyrr, środa, 25 listopada 2009 · Komentarzy: 0

Ujawniono kolejnego bohatera, który dołączy do obsady powstającej sieciówki o superbohaterach, DC Universe.

nightwing, dc universe

Poznajcie Dicka Graysona, znanego lepiej jako dawny pomagier Batmana, czyli Robin. Od jakiegoś czasu działa jednak na własną rękę jako Nightwing. SOE opublikowało sześć nowych screenów, na których możemy ujrzeć tę nową postać.

Screeny znajdują się w galerii.

DC Universe Online

DC Universe: Bizzaro

Dodał: Courun Yauntyrr, poniedziałek, 26 października 2009 · Komentarzy: 0

SOE opublikowało nowe screenshoty, rendery i grafiki koncepcyjne z wizerunkiem Bizzaro – jednego z najbardziej znanych złoczyńców z DC Universe.

bizzaro, dc universebizzaro, dc universe

Postać ta znana jest lepiej jako kompletne przeciwieństwo Supermana – ma moce tego ostatniego, ale dla przykładu miast chłodnego włada gorącym oddechem. Podobnie rzecz ma się z Kryptonitem – o ile dla Clarka Kenta kamień ten jest szkodliwy, o tyle Bizzaro korzysta z jego mocy by się wzmocnić. Ale dość gadania – zapraszam do przejrzenia galerii.

DC Universe Online

Nowe grafiki z DC Universe

Dodał: Courun Yauntyrr, czwartek, 22 stycznia 2009 · Komentarzy: 0

Już możemy podziwiać kilka artów z nadchodzącej gry mmo – DC Universe Online.

Dzięki tej grze dane nam będzie poznać uniwersum DC Universe, w którym znalazło się wiele postaci, jakie znamy z komiksów czy nawet filmów. Sama gra będzie bijatyką, zaś za jej tworzenie odpowiada japońska dywizja Sony. Data premiery pozostaje póki co nieznana.

Art
  • 1 strona
Wczytywanie...