„Darkspore” i tryb PvP

Kwestia „Darkspore” powraca jak bumerang, a Maxis wciąż dwoi się i troi, aby przekonać do siebie mocno sceptycznych graczy. Pomysły mają co prawda ciekawe, ale jakoś niespecjalnie wierzę w to, aby chłopcy podołali na rynku hack'n'slashy. Tym bardziej, że 2011 rok będzie naprawdę obfity w premiery znanych oraz dobrych marek, które od wielu miesięcy dzielą i rządzą w tym gatunku. Czyżby jedna z największych porażek firmy od lat? Nie chcę być złym prorokiem, ale na to wygląda.

Tak czy inaczej, kolejna część dziennika developerskiego „Darkspore” skupia się na mordobiciu w sieci i wszystkich jego aspektach. Smacznego.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Pomysł z arenami nie jest nowy i wcześniej wpadł na niego chociażby Blizzard, choć musiałbym być naprawdę krótkowzroczny, aby stwierdzić, że Maxis podwędził ten pomysł z nienarodzonego jeszcze „Diablo III”. Takie rzeczy obmyśla się przecież przy pierwszej fazie projektowania, więc plagiat w tym przypadku jest niemożliwy, ale to generalnie zabawne, że obydwaj potentaci wpadli na ten pomysł praktycznie równocześnie. Kto wychodzi z tego pojedynku z tarczą, a kto na tarczy? Oceńcie sami.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...