Darkest Dungeon: The Crimson Court – poznajcie Fanatyka

1 minuta czytania

Studio Red Hook w końcu postanowiło uchylić rąbka tajemnicy związanego z oficjalnym dodatkiem do ciepło przyjętego "Darkest Dungeon" – "The Crimson Court". Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że rozszerzenie będzie miało związek z krwiopijcami, a jego premiera odbędzie się na początku przyszłego roku na PC, PS4 oraz PS Vita.

darkest dungeon,crimson court,fanatyk

Natomiast teraz poznaliśmy nową postać, która pojawi się w uniwersum gry – Fanatyka. Nie, nie, nie... ten ekstraordynaryjny maniak nie dołączy do naszej zgranej drużyny zakapiorów. To byłoby przecież zbyt łatwe i piękne, czyli niezgodne z duchem gry. Ten niestrudzony łowca wampirów będzie naszym wrzodem na tyłku, szczególnie w momencie, gdy na którymś z naszych kompanów ciąży Karmazynowa Klątwa.

"Fanatyk będzie chciał spalić całą naszą drużynę na świętym stosie, a rosnące płomienie oraz recytowanie świętych wersów wzmocnią jego odporność" – zdradza Chris Bourassa, dyrektor kreatywny studia.

darkest dungeon,crimson court,fanatyk

"Wyobrażam go sobie jako prawdziwego kościelnego drania, którego jedyną misją w życiu jest zniszczenie Karmazynowego Dworu. Jego poorana bliznami twarz potwierdza tylko, że miał sporo styczności ze złem, co być może przekonało go do skrajnych działań. Choć posiada wiele ikonicznych narzędzi do ścigania wampirów – jak osinowy kołek, czosnek czy święte teksty – to sam w sobie jest nieprzewidywalny, brudny oraz niespotykanie groźny. Nie liczy się dla niego nic oprócz dążenia do jedynie słusznego celu!" – kończy Bourassa.

Przedstawiciele studia przyznają, że obecnie eksperymentują z różnymi motywami muzycznymi i wskazówkami, które dawałyby subtelny znak graczom, że Fanatyk czai się gdzieś w pobliżu, polując na drużynę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...