outpost2
Darkest Dungeon: The Crimson Court

Studio Red Hook w końcu postanowiło uchylić rąbka tajemnicy związanego z oficjalnym dodatkiem do ciepło przyjętego "Darkest Dungeon" – "The Crimson Court". Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że rozszerzenie będzie miało związek z krwiopijcami, a jego premiera odbędzie się na początku przyszłego roku na PC, PS4 oraz PS Vita.

darkest dungeon,crimson court,fanatyk

Natomiast teraz poznaliśmy nową postać, która pojawi się w uniwersum gry – Fanatyka. Nie, nie, nie... ten ekstraordynaryjny maniak nie dołączy do naszej zgranej drużyny zakapiorów. To byłoby przecież zbyt łatwe i piękne, czyli niezgodne z duchem gry. Ten niestrudzony łowca wampirów będzie naszym wrzodem na tyłku, szczególnie w momencie, gdy na którymś z naszych kompanów ciąży Karmazynowa Klątwa.

"Fanatyk będzie chciał spalić całą naszą drużynę na świętym stosie, a rosnące płomienie oraz recytowanie świętych wersów wzmocnią jego odporność" – zdradza Chris Bourassa, dyrektor kreatywny studia.

Darkest Dungeon: The Crimson Court

Zapowiedziano dodatek do Darkest Dungeon

Dodał: , · Komentarzy: 1

Niestety twórcy nie wyjawili zbyt wiele, jedyne znane nam informacje dotyczą nazwy, daty wydania i ogólnej tematyki. W dodatku zatytułowanym “The Crimson Court" zmierzymy się z odwiecznymi wrogami Słońca – wampirami. Premiera zapowiedziana jest na początek 2017 roku, na wszystkie wiodące platformy.

the crimson court
  • 1 strona
Wczytywanie...