Eurogamer rozdaje klucze do City of Heroes

1 minuta czytania

Serwis Eurogamer.net postanowił zrobić graczom niespodziankę i rozdać 3 tysiące kluczy do testowej wersji City of Heroes. Ci którzy je otrzymają będą mogli na 14 dni wcielić się w rolę superbohaterów i korzystać z gry bez żadnych ograniczeń.

Działać to będzie dokładnie tak, jak pełna wersja – na ulicach miasta Paragon spotkać będzie można wszystkich graczy, nie tylko tych korzystających z triala. Razem z nimi jego uczestnicy poświęcą swój czas ratowaniu świata czy dokonywaniu innych, równie heroicznych czynów. Ci, którzy po zakończeniu okresu testowego zechcą kontynuować zabawę w świecie City of Heroes, będą mogli po kupieniu gry nadal wcielać się w postać stworzoną na potrzeby triala.

Dla tych, którzy marzą o rozpoczęciu kariery superbohatera chyba trudno o lepszą ofertę – wystarczy udać się pod ten adres , podać swój e-mail i liczyć na szczęście w losowaniu. Tym zaś, którym bliższe są postacie łotrów czy innych złoczyńców i których czynienie dobra naprawa obrzydzeniem, pozostaje czekać na premierę City of Villains. Gra ta rozszerzy świat CoH o ten ważny czynnik.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...