dziki_lad
City of Heroes

Going Rogue na MMORPG.com

Dodał: , · Komentarzy: 0

Carolyn Coh z serwisu MMORPG.com przygotowała artykuł dotyczący nadchodzącego rozszerzenia do City of HeroesGoing Rogue.

Autorka rozmawiała z Melissą Bianco z Paragon Studios. Zebrawszy wszystkie informacje razem, otrzymaliśmy ciekawą zapowiedź dotyczącą możliwości, jakie otworzą się przed graczami zarówno City of Heroes, jak i City of Villains. Przede wszystkim dowiadujemy się, iż dostęp do nowych misji otrzymamy po osiągnięciu 20 poziomu doświadczenia. Czekają nas niełatwe wyzwania, które będziemy wykonywać samodzielnie. Autorzy mają nadzieję, iż ich ukończenie postawi dylematy moralne przed graczami, umożliwiając im niejako zmianę "strony".

going rogue, city of heroesgoing rogue, city of heroes

Fragment Carolyn poświęciła także Praetorii, która została szerzej przedstawiona szerokiej publice podczas tegorocznego Comic Con. Miasto zostało dopasowane dla starych wyjadaczy, na których czekają nowe misje i wyzwania. Wraz z pojawieniem się Praetorii dochodzi jeszcze jeden ważny element rozszerzenia, czyli poprawa grafiki. Takie rozwiązanie wydaje się być naturalnym następstwem rozwoju gry, która ma swoim karku już 6 lat.

Pełną treść zapowiedzi, w języku angielskim, przeczytacie pod tym adresem.

City of Heroes

Oficjalna strona Going Rogue, czyli rozszerzenia do City of Heroes, została uaktualniona o screenshoty oraz informacje dotyczące Mother Mayhem oraz The Seers.

city of heroes

Mother Mayhem posługuje się dwoma fałszywymi tożsamościami – jako Shalice Tilman lub też Aurora Borealis. Shalice jest najpotężniejszą osobą posługującą się mocami psychicznego. To także pionierka rewolucyjnego projektu Seer.

W całym Praetorian Empire znana jest jako Matka, która poświęciła swoje życie dla innych. Ta kobieta o fioletowych włosach i brązowych oczach padła ofiarą ataku, w wyniku którego cały świat uznał ją za martwą. Jednak Shalice zostala uratowana przez Aurorę Borealis. Połączyła się ona z Matką i od tej pory ta para działała dalej dla dobra niezliczonej liczby żyć, pomagając Seers. Te ostatnie odwdzięczyły się, wykrywając przyszłe zbrodnie i powstrzymując kryminalistów przed wyrządzeniem szkód. W ten sposób realizuje się utopijna wersja świata bezpiecznego i utrzymującego stały porządek.

City of Heroes
city of heroes 2

No cóż, jeżeli lubicie od czasu do czasu pomóc staruszkom przejść przez jezdnie albo ściągnąć jakiegoś kociaka z drzewa, odczuwacie dziką rozkosz w przebieraniu się w fikuśnie fatałaszki i zakładaniu gatek na spodnie, no i uważacie, że Clark Kent i Bruce Wayne to dwa wymoczki, które Wam nie dorównują, to zapewne nie przeszliście obojętnie obok produkcji NCSoft – „City of Heroes”. Gra ma już pięć lat i piętnaście oficjalnych dodatków na karku, co jest nie lada osiągnięciem na rynku MMO zdominowanym przez „World of Warcraft”.

Tym bardziej, że południowokoreański potentat nigdy nie cackał się ze swoimi tytułami i jeżeli coś nie przynosiło satysfakcjonujących zysków, to zanim ktokolwiek się spostrzegł, projekt szedł do piachu, a wirtualny grabarz cieszył się z dodatkowej roboty. Taryfy ulgowej nie było nawet dla samego Richarda Garriotta, którego gra „Tabula Rasa” po dwóch latach trafiła dosłownie na śmietnik. Szczerze mówiąc nie znam statystyk i zielonego pojęcia nie mam, ilu ludzi obecnie bawi się w wirtualnego superbohatera, ale liczba ta musi być imponująca i przynosi NCSoft niezłe zyski. Bo niby taka „cicha woda”, tytuł nie tak medialnie głośny jak wspomniany „World of Warcraft” czy „Age of Conan”, a tutaj twórcy planują drugą część.

City of Heroes

Poznaj drugą stronę mocy

Dodał: , · Komentarzy: 0
logo, going rogue, city of heroes

Chociaż rozszerzenie do City of Heroes oraz City of Villains o intrygującym tytule Going Rogue nadejdzie w lipcu, to już od kilku dni można cieszyć się nową odsłoną oficjalnej strony dodatku, a co za tym idzie, i nowymi wiadomościami oraz screenami, które prezentujemy poniżej. A więc nasi starzy bohaterowie będą mogli używać dwóch broni i przywoływać demony, a poza tym eksperymentować z tzw. granicą między dobrem a złem. Co to oznacza? A to, że nie będziemy już tylko zbawcą kotów uwięzionych na drzewie lub postrachem miejskich banków, ale poznamy smak tej drugiej strony mogąc po raz pierwszy dostać się na Rogue Isles w przypadku superbohaterów oraz do Paragon City w przypadku superzłoczyńców. Dodatkowo wprowadzone zostaną dwie nowe grupy przeciwników: Praetorian Police Department (PPD) oraz Resistance, a więc szykuje się niezła miejska jadka.

City of Heroes

City of Heroes : The Deadly Apocalypse

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już od wtorku gracze sieciowego City of Heroes mogą się cieszyć z eventu o nazwie The Deadly Apocalypse.

Skupia się on na walce z zombiakami, wilkołakami i innymi wrogo nastawionym przeciwnikami, na których gracze będą mogli oczywiście zapolować. Ich trud zostanie należycie wynagrodzony. Event potrwa aż do 3 listopada.

Więcej szczegółów w tym miejscu.

City of Heroes

Darmowy powrót do City of Heroes

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wiadomo, każdy gracz dla gier typu MMO jest na wagę złota. Zdaje sobie z tego sprawę również NCsoft, który zaplanował specjalny event w City of Heroes, trwający od 8 do 11 października. W tym okresie wszystkie postacie będą zyskiwać podwojoną liczbę doświadczenia, wpływu i niesławy. Dodatkowo, by zachęcić starych graczy, nieaktywne konta również otrzymają dostęp do serwera, co pozwoli na zapoznanie się z dokonanymi w ostatnim czasie zmianami. Najwidoczniej Koreańczycy boją się konkurencji, jaką jest niedawno wydany Champions Online.

City of Heroes

W końcu na serwerach pojawiło się długo oczekiwane uaktualnienie do City of Heroes. Issue 16: Power Spectrum, bo to o nim mowa, dodaje do dyspozycji graczy możliwość zmiany koloru ich... mocy.

city of heroes, issue

Może się to wydawać dziwne, ale najwidoczniej twórcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom graczy. Dodatkowo pojawiły się nowe animacje w trakcie walki a nowe moce już zostały dopasowane do wymagań tego rozszerzenia.

Dokładną listę nowości znajdziecie w tym miejscu.

City of Heroes

Trzeba przyznać, iż NCSoft potrafi zaskakiwać. Ogłoszono Velentine's Day Event w City of Heroes i City of Villians. Czyżby zatem tego jednego dnia złoczyńcy i superherosi mieli porzucić dzielące ich animozje i pokazać wzajemną miłość do siebie?

Eee... no może nie zupełnie. Przygotowano nowe zadania do wspólnego wykonywania – będzie nam zatem dane ujrzeć drużyny, w których nikt nie będzie patrzył po której stronie barykady stoisz. Ponadto pojawią się nowe specjalne moce do zdobycia.

Event wystartował już wczoraj i potrwa aż do 22 lutego.

City of Heroes

Weekendowy event w City of Heroes

Dodał: , · Komentarzy: 0

NCSoft poinformowało, iż w ten weekend w City of Heroes czeka na nas mała niespodzianka.

Od piątku, 23 stycznia, aż do 25 stycznia gracze będą zdobywać podwójną ilość punktów doświadczenia, prestiżu, oddziaływania oraz niesławy. Wszystko oczywiście w Paragon City oraz na Rouge Isles.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Wczytywanie...