Wypróbuj Children of Morta przed premierą!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

11 bit studios zapowiada event przedpremierowy gry Children of Morta. Przez 72 godziny – od dziś od 17:00 – użytkownicy Steam będą mogli za darmo pobrać i przetestować oczekiwanego RPG-a akcji. Produkcję, w której duży nacisk położono na fabułę, tworzy studio Dead Mage, a jej wydawcą będzie 11 bit studios.

children of morta

Również od dziś można składać zamówienia przedpremierowe, dostępne z 10-procentową zniżką. Zamawiający otrzymają w dniu premiery dodatkowo ścieżkę dźwiękową. Children of Morta ukaże się latem na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz PC.

Jesteśmy podekscytowani dając graczom przedsmak Children of Morta i pewni, że ograniczone czasowo demo zostawi ich z apetytem na więcej. Wszak nasza najnowsza produkcja to tytuł zdolny wywrzeć wpływ na każdego, kto zdecyduje się dać mu szansę. Gra wciąż znajduje się w produkcji, już teraz wygląda fantastycznie i jesteśmy z niej dumni, a zespół nadal ma czas na ostatnie szlify przed premierą” – mówi Marek Ziemak, Executive Producer gry z 11 bit studios.

Dołącz do niecodziennej rodziny bohaterów. Gdy ich ziemię zaczyna trawić tajemnicze, mroczne zepsucie, strażnicy góry Morta muszą stanąć naprzeciw dawnemu złu. To nie historia ratowania świata. To historia dzielnej rodziny starające się wytrwać w jedności, gdy wszystko wokół pożerane jest przez ciemność.

Children of Morta dostępne będzie w wersji cyfrowej na Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC w cenie 79,99 PLN. Dodatkowo pudełkowe wydanie gry, przygotowane przez Merge Games, ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PC.

Komentarze

0
·
Kolejne gówienko bez grafiki, jak chciałbym grać w piksele to uruchomił bym grę z przed 30 lat

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...