Boundless już w sprzedaży

1 minuta czytania

Salvatore nie zwalnia tempa po "Timeless", dzięki czemu dzisiaj swoją światową premierę ma drugi tom nowej trylogii, czyli "Boundless". Tym samym poznamy dalsze losy walki o wolność Północy, jak też odkryjemy sekrety skrywane przez sławnego fechmistrza Menzoberranzan.

salvatore,boundless

Chociaż już z poziomu okładki wita nas imię najsławniejszego renegata Zapomnianych Krain, to jednak sam Zaknafein ponownie będzie głównym bohaterem nowej książki Salvatore. Rozdarty między dwoma światami oraz liniami czasowymi, fechmistrz będzie musiał stawić czoła zarówno starym, jak i nowym problemom. Opiekunki z Menzoberranzan nigdy nie zapominają doznanych krzywd, zaś zagrożenie ze strony demonów przybiera na sile.

Podobnie jak w przypadku poprzedniczki, którą recenzowaliśmy w zeszłym roku, także i tym razem miłośnicy serii będą musieli poszukać swojego egzemplarza za granicą, świadomie decydując się na wertowanie stron w języku angielskim. Wydawca życzy sobie za nią prawie 28 dolarów, ale bez przeszkód natrafimy na premierowe obniżki.

Jeśli autor utrzyma dotychczasowe tempo, to w czwartym kwartale przyszłego roku możemy spodziewać się trzeciego tomu, który ma zakończyć obecny cykl i być może da nam wskazówki co do kolejnego, bowiem trudno uwierzyć, by Salvatore porzucił tak dochodowego bohatera.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...