droga_szamana_zamek_widmo

„Borderlands” i nietypowa propozycja Claptrapa

1 minuta czytania

Kolejna informacja z cyklu „Czego to ludzie nie wymyślą”.

Ach… te oświadczyny. To w końcu jedna z najważniejszych decyzji w życiu człowieka, więc wszystko musi być perfekcyjnie zaplanowane niczym we szwajcarskim zegarku, aby całość zakończyła się spektakularnym sukcesem, a nie smutkiem i rozczarowaniem. Problem w tym, że we współczesnym świecie nie wystarczy już romantyczna kolacja w drogiej restauracji, trzeba iść o krok dalej. Niektórzy faceci zwyczajnie nie chcą tego zrobić w szablonowy i utarty sposób, a kobiety oczekują fantazji oraz oryginalności. Co wtedy? Cóż, wystarczy napisać ładną prośbę do Gearbox Software, a nuż odpowie.

Tak zrobił niejaki Ben, jeden z fanatyków gry „Borderlands”. Jego ukochana (Tora) również podziela miłość do uroków postapokaliptycznej Pandory, dlatego też dumny gracz obmyślił plan, w którym to sympatyczny Claptrap, niekwestionowana ikona tej produkcji, wygłasza za niego oświadczyny, a on tylko spokojnie spija śmietankę. O dziwo, Gearbox nie pozostawił swojego fana na lodzie i spełnił jego odważne marzenie.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Jak myślicie, dziewczyna się zgodziła?

Oczywiście, że tak. Któż nie uległby zniewalającemu seksapilowi Claptrapa?

Trzeba przyznać, intrygujący koncept z wyśmienitym wykonaniem. Ogromne uznanie dla studia Gearbox Software, które postanowiło poświęcić trochę czasu i pieniędzy, aby spełnić nietypową fantazję pasjonata. Taką dbałość o społeczność graczy, to ja rozumiem.

PS. U nas to chyba trzeba byłoby prosić o to Jaskra. Problem w tym, że facet pewnie też starałby się uwieść partnerkę...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...