[Targi E3] Borderlands: The Pre-Sequel – 7 minut na księżycu

1 minuta czytania

Piekielnie gorąca noc, hę? Też nie możecie zasnąć i przewracacie się tylko z boku na bok, klnąc pod nosem na ten ukrop? Spokojnie, wyluzujcie i odprężcie się. My jeszcze nie kończymy naszej warty, gdyż po drugiej stronie oceanu wciąż dzieją się ciekawe rzeczy, więc równie dobrze możecie poczuwać razem z nami. Kto wie, może to będzie doskonałym remedium na ukojenie nerwów?

borderlands, the pre-sequel

Tym bardziej, że tym razem na scenę wyszli prawdziwi eksperci od luźnych i prześmiewczych klimatów. Mowa tutaj oczywiście o chłopcach ze studia Gearbox, którzy postanowili podzielić się z nami świeżutkim, blisko siedmiominutowym fragmentem rozgrywki z kosmicznego "Borderlands: The Pre-Sequel" i na dodatek okrasili go swoim fachowym komentarzem.

Stąd też, jeżeli chcecie wiedzieć, dlaczego z postapokaliptycznej Pandory przenosimy się na równie nieprzyjazny księżyc planety, jak wykorzystać zmienne warunki na polu walki przy pomocy niskiej grawitacji, a także dlaczego wszyscy mieszkańcy tej satelity mają australijski akcent, to nie pozostaje Wam nic innego jak tylko sprawdzić ten materiał. Uprzedzam, tym razem zabrakło miejsca dla Claptrapa. Smuteczek.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Gra trafi na półki sklepowe już 14 października.

Komentarze

0
·

Cytat

Uprzedzam, tym razem zabrakło miejsca dla Claptrapa.

Ide sie powiesić, moje życie nie ma sensu.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...