Borderlands 3 do zdobycia w nowej paczce Humble Choice

2 minuty czytania

borderlands 3

Abonenci pakietu Humble Choice mają w tym miesiącu okazję na zgarnięcie kolejnej paczki gier. Wśród ujawnionych ośmiu tytułów możemy natknąć się na coś dla miłośników strzelania, ale ze sporą dawką RPG. Mowa o "Borderlands 3", które pojawi się wraz z "Director's Cut". Fani poprzednich części muszą się liczyć z fabułą przeskakującą o pięć lat do przodu, gdzie głównym przeciwnikiem będą Syreny. Do tego otrzymujemy Wersję Reżyserską, czyli dodatek oferujący kilka misji fabularnych. Na tym jednak nie kończy się zawartość nadchodzącego Humble Choice.

W swoje ręce dostaniemy też "Black Book", czyli ciekawy miks gry przygodowej z RPG. Wcielamy się w młodą dziewczynę imieniem Vasilisa, która odrzuca drogę wiedźmy i pragnie jedynie poślubić ukochanego. Plany biorą w łeb, bowiem mężczyzna umiera w tajemniczych okolicznościach. Rozwiązaniem zdaje się być zdobycie tytułowej księgi, która obdarza posiadacza siedmioma życzeniami. Wpierw jednak trzeba ten mroczny artefakt odszukać, zaś na drodze staną nam przeciwnicy rodem ze słowiańskich legend.

Fani innych światów z pewnością zainteresują się wydanym w 2020 roku "Per Aspera". Tytuł ten także łączy dwa gatunki, jakimi są symulator oraz gra strategiczna. Przejmujemy rolę sztucznej inteligencji, która ma zadbać o rozwój cywilizacji na terraformowanym Marsie. Staniemy przed wieloma dylematami oraz spróbujemy obronić młodą ojczyznę przed wieloma niebezpieczeństwami. Twórcy chwalą się, że do współpracy przy podkładaniu głosów nakłonili takie gwiazdy jak Troy Baker, Phil LaMarr, Laila Berzins, Yong Yea, Lynsey Murrell oraz Nneka Okoye.

Fani alternatywnych historii znad Wisły z pewnością zainteresują się "Paradise Lost". Akcja tej przygodówki została osadzona w Polsce, jednak autorzy przedstawili nam wizję świata, w którym III Rzesza doprowadziła do odpalenia ładunków nuklearnych. Ten desperacki krok miał zakończyć trwającą od 20 lat II wojnę światową, jednak do zwycięstwa nazistów może doprowadzić... młody chłopak. Szymon, bowiem takie nosi imię, budzi się w niemieckim bunkrze i próbuje przetrwać. Choć u boku ma matkę, to przyjdzie mu zmierzyć się ze zgliszczami dawnego życia. Niepowtarzalną okazją będzie odkrycie tajemniczego bunkra, w którym poznamy równie nietuzinkowych mieszkańców. Jako 12 – letni chłopiec będziemy mogli dokończyć zniszczenie świata lub też spróbować uratować go przed smutnym losem.

Stawkę uzupełniają jeszcze "Just Die Already", czyli nowy tytuł od twórców "Goat Simulator", "Before We Leave" będące typową strategią nastawioną na zbudowanie swojej cywilizacji, "Calico" pozwalające na wcielenie się we właściciela kawiarni oraz dokarmianie zwierząt, czy też w końcu typowo zręcznościowe "Everhood".

Zdobycie Humble Choice wymaga od nas założenia konta oraz uiszczenia opłaty za subskrypcję w wysokości 9,99 euro (ok. 46 PLN).

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...