wow_malfurion
Borderlands 3

Po wielu latach ustawicznego nabierania wody w usta przez ojców marki, wychodzi jednak na to, że uniwersum “Borderlands” zawita w końcu na dużym ekranie. Informacje za pośrednictwem swojego Twittera zdradził sam Randy Pitchford, prezes studia Gearbox, którą jednak po kilku minutach skrzętnie usunął, bo chyba wyszedł trochę przed szereg i zepsuł wszystkim niespodziankę. Stara prawda świata wirtualnego mówi, że “nic w internetach nie ginie”, w związku z czym wycieku nie dało się skutecznie zatkać.

eli roth

Więcej konkretów na temat produkcji mamy usłyszeć na specjalnym panelu dedykowanemu serii, który odbędzie się na targach PAX East – 27 lutego.

Borderlands 3

Tyle było płaczu o to, że "Borderlands 3" w wersji na komputery osobiste zadebiutuje tylko i wyłącznie na platformie Epic Games Store (przynajmniej na określony czas). Gracze złorzeczyli, grozili, lamentowali. Rozrywali koszulę niczym imć Rejtan, przyrzekając wieczystą lojalność serwisowi Steam i namawiając do bojkotu najnowszego dziecka studia Gearbox. I co? Developerom w pięty poszło, dostali chłopaki za swoje...

borderlands 3

...bo łzy po przeczytaniu krytycznych komentarzy mogą wytrzeć pachnącymi studolarówkami. "Borderlands 3" cieszy się ogromną popularnością i bije kolejne rekordy serii, czym nie zapomniał pochwalić się sam Randy Pitchford. Szef Gearbox Software poinformował, że w dniu premiery najnowszej odsłony marki, w szczytowych godzinach, liczba aktywnych graczy była dwukrotnie wyższa niż rekordowy wynik frekwencyjny w przypadku "Borderlands 2". Są więc powody do zadowolenia, zarówno za dobrą kampanię marketingową, jak i ryzykowną decyzję, która niewątpliwie się opłaciła.

Tylko co teraz z przeciwnikami Epic Games Store? Czy powiedzenie "jeżeli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich" tym razem okaże się równie prawdziwe?

Borderlands 3

Trzeba przyznać, że polski dystrybutor "Borderlands 3" ma wiele nietypowych pomysłów na promocję tytułu w naszym kraju i nie szczędzi pieniędzy, aby o grze było głośno w różnorakich mediach, nie tylko tych specjalizujących się w informowaniu o branży elektronicznej rozrywki. Na początku sierpnia, w świetle widma paraliżu komunikacyjnego związanego z festiwalem Pol'and'Rock, Cenega przygotowała specjalny autobus inspirowany szalonym klimatem produkcji, który dowiózł 50 szczęśliwców do Kostrzyna nad Odrą. Natomiast teraz reklamuje grę ostrym kawałkiem, nagranym przez znanego rodzimego rapera.

borderlands 3,słoń

Wspomnianym jegomościem jest Słoń, czyli przedstawiciel nurtu horrorcore'u, w którym warstwa liryczna ocieka od przemocy, makabry, sztuki transgresji oraz horroru. Sam kawałek znajdziecie w rozwinięciu wiadomości, choć uprzedzam, że bluzgów jest tam co niemiara, stąd też "viewer discretion is advised".

Borderlands 3

Premiera trzeciej części niezwykle popularnej serii "Borderlands" już za pasem. Zanim jednak wybierzemy się w kolejną epicka przygodę, wypełnioną akcją oraz łupami, Gearbox Software w swojej łaskawości ujawniło oficjalne wymagania sprzętowe gry. Czy Claptrap i spółka przeciąży nasze systemy, czy też będziemy mogli cieszyć się rozgrywką w miarę komfortowych warunkach?

borderlands 3

Stwierdzę tak – lekko nie jest, ale w obecnie to raczej ponury standard. Mam pewne wątpliwości, czy podane konfiguracje idą w parze z jakością graficzną, ale może jestem malkontentem.

Borderlands 3

Poznaj bliżej bohaterów Borderlands 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gdy premiera już za czasem, lepiej zapoznać graczy z bohaterami. Najnowsza seria trailerów zatytułowana po prostu "Character Trailer" przybliża nam bohaterów "Borderlands 3", a w szczególności ich przeszłość i umiejętności. Na pierwszy ogień idą Zane i Moze.

borderlands 3
Borderlands 3

Borderlands 3 – trailer We Are Mayhem z E3 2019

Dodał: , · Komentarzy: 0

W najnowszym trailerze "Borderlands 3" zostaniemy zwerbowani do walki przeciwko złowrogim bliźniakom Calypso, którzy dzięki swojej sile osobowości i mediom społecznościowym założyli sektę złożoną z ponad 10 miliardów wyznawców. W międzyczasie przyjrzymy się umiejętnościom naszych nowych bohaterów w akcji oraz zapoznamy się z całą paletę postaci z poprzednich części. Oraz z największym wrogiem Claptrapa... schodami.

borderlands 3
Borderlands 3

Nowe informacje o Borderlands 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pierwszą z nich jest kolejny trailer, tym razem zatytułowany "Official Reveal". Drugą jest przybliżenie nowych bohaterów wraz z ich specjalnymi umiejętnościami oraz pewne szczegóły dotyczące fabuły. Nad Pandorą zawisło straszne niebezpieczeństwo. Złowrogie bliźniaki Calypso jednoczą bandyckie klany pod swoim sztandarem. Jednak dominacji Pandory nie jest ich ostatecznym celem. Moralnie wątpliwie rodzeństwo ma zamiar zdobyć źródło mocy gwarantujące władzę nad galaktyką. I tylko my możemy ich powstrzymać w epickiej przygodzie, która rozciąga się na całą Pandorę i dalej na inne planety.

borderlands 3
  • 1 strona
Wczytywanie...