Nowe informacje o Borderlands 3

2 minuty czytania

Pierwszą z nich jest kolejny trailer, tym razem zatytułowany "Official Reveal". Drugą jest przybliżenie nowych bohaterów wraz z ich specjalnymi umiejętnościami oraz pewne szczegóły dotyczące fabuły. Nad Pandorą zawisło straszne niebezpieczeństwo. Złowrogie bliźniaki Calypso jednoczą bandyckie klany pod swoim sztandarem. Jednak dominacji Pandory nie jest ich ostatecznym celem. Moralnie wątpliwie rodzeństwo ma zamiar zdobyć źródło mocy gwarantujące władzę nad galaktyką. I tylko my możemy ich powstrzymać w epickiej przygodzie, która rozciąga się na całą Pandorę i dalej na inne planety.

borderlands 3

Przedstawieni poniżej Łowcy Krypt wnoszą całkowicie nowe zdolności i umiejętności do świata "Boderlands" i nawet w pojedynkę gwarantują godziny niezłej zabawy. Ale jak wiadomo crem dela crem gry to coop, który ma być jeszcze przystępniejszy dzięki zniesienie ograniczenia poziomu podczas dołączania do gry. Każdy gracz niezależnie od poziomu będzie miał wpływ na przebieg walki i otrzyma łup dostosowany do swojego poziomu.

borderlands 3

FL4K jako WŁADCA BESTII – będący wiecznie w drodze tropiciel-robot, którego jedyną słabością są zwierzęta, a jedyną zwierzyną bandyci. W grze będzie mógł wysłać do boju trzech braci mniejszych: Skaga, Mrówkojąka i nienazwany jeszcze gatunek z spluwą na plecach. Na razie wiadomo, że Mrówkojąk będzie mógł emitować fale uderzeniowe ogłuszające wrogów. Jego przezwisko pochodzi od noszonej kamizelki kuloodpornej (ang. flak jacket). Część fanów zauważyła podobieństwo do Loader Bota z "Tales from the Borderlands".

borderlands 3

Moze jako KANONIERKA – jej najlepszym przyjacielem jest 10 tonowy robot z słodkim imieniem Żelazny Niedźwiedź, którego może scyfroonstruować, aby wspomógł drużynę dodatkową siłą ognia. Tytuł Kanonierka jasno wskazuje na gatunek i sposób dostarczania wsparcia ogniowego.

borderlands 3

Zane jako OPERATOR – Zane ma dość (nie)ciekawą przeszłość, w dawanych dniach był korporacyjnym cynglem i świetnie wykorzystuje to w swoim nowym fachu. Dzięki swojej szerokiej wiedzy o bojowych gadżetach potrafi niepostrzeżenie wejść na pole bitwy, wywołać chaos w szeregach wroga i wyślizgnąć się jakby nigdy go tam nie było.

borderlands 3

Anara jako SYRENA – pewna siebie zapaśniczka, której magiczne zdolności pozwalają na przyzwania psionicznych pięści robiących naleśniki z przeciwników.

borderlands 3 borderlands borderlands borderlands

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...