Borderlands 2 – Zapowiedź nowego DLC

Ledwie wczoraj wyciekły informacje o nowym DLC do "Borderlands 2", a już dzisiaj Gearbox Software go zapowiada. Szybcy i wściekli – tak można ich z pewnością nazwać, bo premiera rozszerzenia już w przyszłym tygodniu. Gotowi na nową przygodę?

borderlands 2

"Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty" – taki tytuł, przyznacie, że dość długi, nosi nowy dodatek do "Borderlands 2". Zabierze nas do pustynnego miasta Oasis, gdzie rządzi jednooka księżniczka piratów – tytułowa Scarlett. Brak wody w miejscu akcji gry nie oznacza, że nie zabraknie pirackiego klimatu i postaci. Nowymi przeciwnikami będą także piaskowe robaki, pojawi się też nowy pojazd oraz waluta – serafinowe kryształy. Ale największą atrakcją będzie skarb, który będą chcieli zdobyć bohaterowie.

"Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty" jest przeznaczone zarówno dla graczy, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z grą, jak i dla tych, którzy "Borderlands 2" przeszli na wylot. Nowe DLC pojawi się na PC, PS3 i Xbox 360 już 16 października w cenie 800 MSP lub 9,99 dolarów. Jeśli jednak ktoś zakupił Season Pass, to otrzyma go za darmo.

Jesteście zainteresowani nowym rozszerzeniem do "Borderlands 2"? A może nabyliście już Season Pass?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...