Przelej krew za Bloodborne!

2 minuty czytania

Oddawanie krwi to klawa sprawa. Bezinteresowny czyn, który może uratować komuś życie i praktycznie nic nas nie kosztuje... a darmowy soczek czy osiem czekolad to także nie w kij dmuchał! Najwidoczniej specjaliści od marketingu z Sony Computer Entertainment Polska też dostrzegają w tym płynnym biznesie same profity, więc postanowili go wykorzystać przy promocji najnowszego dziecka From Software – "Bloodborne".

bloodborne

25 marca w godzinach 11:00-16:00 przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zaparkuje specjalny bus, w którym będzie można oddać krew na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wszyscy dzielni gracze, którzy podejmą rękawicę oraz dumnie sprostają wyzwaniu, mogą liczyć na specjalne podarunki od polskiego oddziału PlayStation.

"Gracze nie będą musieli udawać się do tajemniczego miasta Yharnam, aby wziąć udział w akcji.

Wzorując się na początku najnowszej gry studia From Software, pt. Bloodborne – gdzie bohater przechodzi tajemniczą transfuzję krwi w nadziei na pozbycie się koszmarów, które go nękają – prosimy graczy o oddanie krwi, aby pomóc w ratowaniu życia i walce z chorobami. Utrata krwi w imię gry wideo nigdy nie była tak satysfakcjonująca! Przez „podzielenie się” krwią fani Bloodborne nie tylko zbliżą się do świata gry, ale także pomogą w leczeniu ofiar wypadków i wspomogą potrzebujących.

Dla tych, którzy zdecydują się przelać krew z Bloodborne przewidziane są dodatkowe atrakcje, w tym możliwość zagrania w tytuł na miejscu."

Świetny, wielce pożyteczny pomysł i diabelnie zmyślna promocja. Jak dla mnie, czapki z głów. Jedynym minusem jest fakt, że cała inicjatywa nie jest ogólnopolska, a została ograniczona tylko do obrębu aglomeracji warszawskiej. Szkoda, lecz mimo wszystko – jeżeli ktoś ma takie możliwości i jest ogromnym fanem serii "Souls", to lepszej okazji raczej nie znajdzie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...