Bloodborne – boss godny szoguna

1 minuta czytania

Wpadka w japońskim parlamencie i nostalgiczny powrót lekko zakurzonego (lecz wciąż mistrzowskiego) serialu z Richardem Chamberlainem, to na szczęście nie jedyne rzeczy, jakie nadpłynęły do nas ostatnio z Kraju Kwitnącej Wiśni.

bloodborne, from software, darkbeast paarl

From Software i ich najświeższe dziecko, "Bloodborne", weszło w finalny etap kampanii promocyjnej, stąd też twórcy zaczęli rozpieszczać swoich fanów oraz skutecznie podgrzewać atmosferę, rzucając coraz częściej połacie krwistego marketingowego mięcha. Jak choćby prezentację nowego bossa, który wygląda naprawdę smakowicie i pozostawia konkurencje daleko w tyle.

Poznajcie Darkbeast Paarla – przyjemniaczka, którego przyjdzie nam ubić w grze. Spaczone monstrum zbudowane z kości oraz fragmentów sierści, diabelnie szybkie i nieprzewidywalne. Jakby tego było mało, jego cielsko otoczone jest niebieskimi wyładowaniami, którymi uwielbia razić zaskoczone ofiary.

Jedno jest pewne. Japończycy są mistrzami przemyślanego designu i mrocznego klimatu. Zakręcony miks, jaki potrafią przekuć na niepokój przyprawiający o gęsią skórkę.

Gra trafi do sklepów już 25 marca 2015 roku, póki co, wyłącznie w wersji na PlayStation 4.

Komentarze

0
·
Jego "twarz" przypomina mi pysk Obcego. Wiedziałem, że skądś znam tego drania.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...