bitwa_blizniakow

BioShock: Infinite – Nadchodzą rozszerzenia

1 minuta czytania

A raczej już nadeszły, ponieważ jedno z nich miało wczoraj swoją premierę. Zatytułowane jest Clash in the Clouds i już teraz można kupić je za pośrednictwem platformy Steam. Koszt to 5 dolarów, a DLC oferuje tryb areny, na której gracze mogą walczyć z kolejnymi falami przeciwników. Dostępne są cztery mapki, zaś dla urozmaicenia rozgrywki twórcy przygotowali różne wyzwania, przykładowo polegające na zabiciu wrogów określonym typem broni.

bioshock infinite

Za zarobione podczas walki pieniądze można zakupić różne przedmioty w The Columbian Archeological Society, między innymi szkice koncepcyjne. Drugie i trzecie DLC stanowią już całość i oferują nową kampanię fabularną.

"Burial at Sea: Episode One" oraz "Burial at Sea: Episode Two" to nowa historia utrzymana w stylu filmów noir. Gracz powróci w niej do podwodnego miasta Rapture, znanego z poprzednich części serii BioShock, w czasach jego dawnej świetności. Bohaterami znów będą Booker i Elizabeth, jednak o czym dokładnie opowie rozszerzenie, nie wiadomo. Premiera również nie jest znana, oprócz informacji o tym, że oba dodatki pojawią się na wszystkich platformach docelowych jeszcze w tym roku. Koszt każdego epizodu wyniesie 15 dolarów.

Wszystkie trzy DLC wchodzą w skład Season Pass kosztującego 20 dolarów. W Polsce dodawany był on za darmo do każdego egzemplarza BioShock: Infinite, a więc za dodatki nie powinniście płacić. Chwała Cenedze!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...