Beautiful Desolation już w maju trafi na konsole

1 minuta czytania

beautiful desolation

Tym interesującym, lekko niszowym tytułem, gęsto oblanym klimatami science-fiction do niedawna mogli cieszyć się tylko posiadacze komputerów osobistych, lecz już niedługo trafi on w ręce wszystkich zainteresowanych konsolowców, na co dzień zwiedzających wirtualne światy za pośrednictwem PlayStation 4 i Nintendo Switch. Konkretnie – 28 maja.

Za konwersją na konsole stoi polski zespół Untold Tales, a gra otrzyma znaczące usprawnienia w kwestii kontroli bohaterów. Kierowanie protagonistami za pośrednictwem pada ma być przyjemne i intuicyjne, podobnie jak buszowanie w interfejsie użytkownika. Studio położyło ogromny nacisk na to, aby gracze nie doświadczali żadnych trudności i nic nie odciągało ich od intrygującej przygody.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przeczytania naszej recenzji “Beautiful Desolation”. Wedle słów naszego redaktora, Strażnika, jest to produkcja, której warto dać szansę, gdyż “to dzieło stworzone z pomysłem, pasją i sercem”. Całkiem niezła rekomendacja, trzeba przyznać.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...