Symboliczne uhonorowanie Adama Westa

1 minuta czytania

Władze Los Angeles chcą oficjalnie uczcić pamięć niedawno zmarłego Adama Westa. W tym amerykańskim mieście będziemy mogli zobaczyć sławny sygnał, który przez lata pozostawał symbolem walki z przestępczością fikcyjnego Gotham.

batman

Adam West przywdziewał pelerynę najsłynniejszego detektywa w latach 60. zarówno w serialu, jak i późniejszych filmowych adaptacjach. Z tego też powodu miasto Los Angeles chce uczcić pamięć aktora, który zmarł 9 czerwca w wieku 88 lat. Włodarze Miasta Aniołów oficjalnie ogłosili, że na wieży Los Angeles City Hall przy Spring Street pojawi się reflektor z charakterystycznym znakiem, zaś wszyscy przybyli mogą dodatkowo przebrać się za Batmana.

Co więcej, rodzina aktora zachęca do składania datków na Fundusz Pamięci Adama Westa. Zebrane pieniądze mają zostać przekazane szpitalowi dziecięcemu i młodym pacjentom ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową.

Jeśli pragniecie przyłączyć się do akcji, to czeka was wyprawa do Los Angeles 15 czerwca, by o 21.00 tamtejszego czasu móc wypatrywać sygnału. Pozostałym pozostanie gapić się w niebo około 6.00 polskiego czasu, ale już następnego dnia.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...