Premiera Cold, Cold Heart

1 minuta czytania

Chociaż za oknem temperatury coraz wyższe, to właśnie dziś swoją premierę ma DLC do Batman: Arkham Origins, czyli Cold, Cold Heart. Z tej okazji Warner Bros. opublikowało nowy zwiastun.

batman akrham orogins, cold cold heart

Najnowsze DLC do (póki co) ostatniej odsłony gry z Batmanem spróbuje zatrzeć niekorzystne wrażenia z pierwszego tego typu dodatku, który okazał się być jedynie skromnym zestawem map, pozbawionym zarówno fabuły, jak też choćby jednego słowa wypowiedzianego przez przyszłego Batmana. Tym razem mieliśmy dostać w swoje ręce pełnoprawne DLC z nową historią i starym-nowym głównym przeciwnikiem.

Wraz z premierą Cold, Cold Heart, gdzie naprzeciw nam stanie Mr. Freeze i jego gang, przygotowano specjalny zwiastun, gdzie będziemy mogli ujrzeć w akcji specjalny strój Batmana.

Niestety, nawet najlepszy trailer nie zatrze kiepskich pierwszych minut z DLC, któremu towarzyszyły poważne problemy techniczne. Wydawca gry chyba nie wyciągnął wniosków z tej samej bolączki, która dotknęła Origins, przez co ponownie otrzymaliśmy produkt wyraźnie niedokończony. Niezadowolenie fanów może się przedłożyć na wyniki sprzedaży, zaś informacje o pracach nad kontynuacją przez studio zajmujące się poprzednimi odsłonami mogą skłonić wielu miłośników Batmana do tego, by wstrzymać się z zakupem tego DLC do czasu pojawienia się Arkham Knight.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...