The Bard's Tale: Opowieści Barda

Oficjalne oświadczenie firmy Cenega Polska:

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu dzisiejszym seria Super$eller zyskała zupełnie nowe oblicze! W sklepach znajdziecie gry w ekskluzywnych, lakierowanych pudełkach. Ponadto, seria Super$eller wzbogaciła się o 8 nowych, najlepszych gier z katalogu wydawniczego Cenega Poland. Są to następujące tytuły:

  • Blitzkrieg 2
  • Brothers in Arms: Earned In Blood
  • Imperial Glory
  • Myst V: Koniec Wieków
  • Peter Jackson’s King Kong: The Official Game of the Movie
  • Splinter Cell: Chaos Theory
  • The Bard’s Tale: Opowieści Barda
  • Twierdza Warchest

Zobacz koniecznie!

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Recenzja Bard's Tale

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czym jest Bard’s Tale? To proste pytanie ma, wbrew pozorom, bardzo trudną odpowiedź. Najchętniej bym napisał, że jest to actionRPG. Ale wiem już z doświadczenia, że może to niektórych wprowadzić w błąd. Bo fani „action” (Diablowcy, DunegonSiegowcy i Sacredowcy) zakrzykną chórem, że to jest jakaś kpina a nie gra z Ich gatunku. Fani „rpg” (NWNowcy i BGowcy) również zgrzytną zębami i powiedzą, że tu jakiś kit im wciskam... [Czytaj dalej]

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Polskie The Bard's Tale

Dodał: , · Komentarzy: 0

24 sierpnia w sklepach pojawiła się polska wersja gry The Bard's Tale – Opowieści Barda. I w tym miejscu należą się ogromne brawa dla dystrybutora, którym jest Cenega, bowiem spolszczenie zostało wykonane po mistrzowsku. I nie jest to modna ostatnimi czasy w grach "wersja kinowa", a pełny przekład wersji mówionych i śpiewanych. Wystarczy tylko powiedzieć, że swoich głosów użyczyli Borys Szyc czy znany już z wielu innych cRPG'ów Piotr Fronczewski. Poniżej próbka możliwości czyli kilka kwestii mówionych i wyśmienita piosenka Leszka Solarskiego – Browarsong. Musicie tego posłuchać!

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Mamy przyjemność poinformować, że pod tym adresem (10MB) znajdują się kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji jednej z najlepiej zapowiadających się gier RPG ostatnich lat – The Bard’s Tale. Ponownie możemy przekonać się jak świetnie w rolę narratora wcielił się Piotr Fronczewski. Przypomnijmy, że w The Bard’s Tale, zaprojektowanym przez Briana Fargo (twórcę serii Fallout i Baldur’s Gate) usłyszymy prócz Piotra Fronczewskiego, również Borysa Szyca w tytułowej roli Barda. Kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry zostaną udostępnione już wkrótce.

Lokalizacja gry jest sporym wyzwaniem dla tłumaczy, ze względu na jej specyfikę i niepowtarzalny humor, niezwykle zabawne akcenty oraz dużą ilość kwestii śpiewanych. Dzięki udziałowi panów Fronczewskiego i Szyca, polska wersja na pewno przypadnie do gustu graczom. Cena gry The Bard’s Tale, która zapowiada się na prawdziwą rewolucję gatunku cRPG, ustalona została na poziomie 99,90 złotych, a szczegóły dotyczące dokładnej daty premiery zostaną ujawnione już wkrótce.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

The Bard's Tale 24 sierpnia!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dystrybutor Cenega Polska ustaliła właśnie datę premiery gry, która może walczyć o miano cRPG roku! Na półki sklepowe trafi już 24 sierpnia w Profesjonalnej, polskiej wersji językowej (w roli narratora Piotr Fronczewski, w tytułowej roli Barda – Borys Szyc) i będzie kosztować 99,90 zł! Jest na co czekać!

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Co bardowi po głowie chodzi?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis gamershell zamieścił na swoim serwerze trailer z gry Bard's Tale. Jeśli jesteście ciekawi co chodzi po głowie naszemu bardowi, jaką drogę wybierze na rozstaju swojego życia (i to dosłownie) i co o tym wszystkim sądzi jego pies to musicie ten obejrzeć ten trailer.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Informacje O Bard's Tale PL

Dodał: , · Komentarzy: 0

W polskiej wersji gry The Bard's Tale, RPGa zaprojektowanego przez Braiana Fargo (twórcę serii Fallout i Baldurs Gate) usłyszymy dwóch doskonałych, polskich artystów – w roli narratora wystąpi Piotr Fronczewski, a w tytułowej roli Barda – Borys Szyc. Lokalizacja jest sporym wyzwaniem dla artystów, ze względu na jej specyfikę i niepowtarzalny humor, niezwykle zabawne akcenty oraz dużą ilość kwestii śpiewanych. Dzięki udziałowi panów Fronczewskiego i Szyca, polska wersja na pewno przypadnie do gustu graczom. The Bard's Tale będzie kosztowało 99 zł. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

The Bard's Tale – Prace rozpoczęte

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cenega Poland oficjalnie potwierdziła rozpoczęcie prac nad polską wersją językową jednego z najlepiej zapowiadających się komputerowych gier RPG ostatnich lat. Mowa tu oczywiście o The Bard's Tale, miłej ciekawostce rodem z Paryża, prosto od francuskiego giganta Ubisoft. Z doniesień prasowych wiemy, że ekipa pracująca nad lokalizacją dołoży wszelkich starań by wypadła ona jak najlepiej. Z pewnością będzie to dla nich spore wyzwanie gdyż przedstawienie odrębności i ekscentrycznego charakteru angielskiego humoru w sposób przejrzysty dla przeciętnego polskiego odbiorcy może nastręczyć sporo trudności. Aby jak najwierniej oddać akcenty, odpowiednio skompilować kwestie śpiewane nie obejdzie się bez kreatywności, której jak mam nadzieje odpowiednim osobom nie zabraknie. Według zapewnień do nagrania polskich motywów zatrudnieni zostaną najlepsi polscy aktorzy, posiadający unikatowe predyspozycje do konkretnych ról. Poczekamy zobaczymy, jeden plus już mamy, cena The Bard’s Tale PL będzie sporo tańsza od swojego angielskiego odpowiednika, powinna się ona utrzymać na poziomie 99,90 złotych.

  • 1 strona
Wczytywanie...