ATOM RPG » Newsy

Dwa lata po zapowiedzi i przeprowadzeniu udanej zbiórki na Kickstarterze "ATOM RPG: Postapokaliptyczna gra indie" w końcu zagościło na wirtualnych półkach Steama. Czas wyruszyć na rozległe, skażone promieniowaniem ziemie Bratniego Narodu. Po grze inspirowanej takimi klasykami jak "Fallout", "Wasteland", "System Shock", "Deus Ex", "Baldur's Gate" (a to tylko wierzchołek góry lodowej inspiracji) można oczekiwać tylko najwyższej jakości.

atom rpg: post-apocalyptic indie game
ATOM RPG

Pierwsze materiały z Atom RPG

Dodał: Mikeal, czwartek, 11 maja 2017 · Komentarzy: 0

Zbiórka rozpoczęta, dolary wpływają na konto studia, więc trzeba coś pokazać fundatorom, aby nie poczuli się wyrolowani. Jak panowie z Atom Studios pomyśleli, tak zrobili. W sieci pojawił się półgodziny film z wczesnej wersji alpha, w którym zobaczymy wszystkie zalety produkcji.

atom rpg

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o pojawieniu się w usłudze Steam Greenlight postapokaliptycznego CRPG-a ATOM RPG. Przez ten czas sowie... znaczy rosyjskie spojrzenie na życie po wojnie nuklearnej nabrało fanów i sił, więc twórcy postanowili wystartować z kickstarterową kampanią mającą na celu sfinansowanie produkcji.

atom rpg
  • 1 strona
Wczytywanie...