bitwa_blizniakow
ATOM RPG

Pierwszy trailer Trudograd DLC do ATOM RPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niestety jest bardzo krótki i mało rzeczowy. Ale jedna kwestia kołacze mi się w głowie, gdy go widzę. "Patrolling the Mojave almost makes you wish for a Nuclear Winter". Czyżby twórcy "ATOM RPG" i "Wasteland 3" po kryjomu dogadali się za naszymi plecami i wspólnie próbują rozpętać szał na nuklearną zimę w postapokaliptycznych cRPGach?

atom rpg
ATOM RPG

ATOM RPG – Witamy w odnowionym Dead City

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dead City było jedną z najbardziej rozczarowujących części "ATOM RPG". Mimo interesującego pomysłu i wciągającego klimatu i obietnica zabawy w prawdziwego S.T.A.L.K.E.R.A dostaliśmy pustą przestrzeń z zaledwie trzema lokacjami (która poza jedną fabularną były dość małe), wypełnioną nudnymi walkami z słabymi przeciwnikami (chyba, że gra postanowiła skarać nas oddziałem wysoko poziomowych bandytów uzbrojonych w ciężkiego karabiny maszynowe, snajperki i bojowe strzelby, wtedy całą drużynę, a w szczególności Alexandra trzeba było zeskrobywać z chodnika przy pomocy mikroskopu).

atom rpg

Nadchodząca aktualizacja zmieni to. Więcej lokacji z prawdziwego zdarzenia, więcej zadań, lepsi przeciwnicy i oczywiści dodatkowa możliwość uwiedzenia przedstawiciela(cielki) przeciwnej płci przy pomocy naszego uroku.

ATOM RPG

Dwa lata po zapowiedzi i przeprowadzeniu udanej zbiórki na Kickstarterze "ATOM RPG: Postapokaliptyczna gra indie" w końcu zagościło na wirtualnych półkach Steama. Czas wyruszyć na rozległe, skażone promieniowaniem ziemie Bratniego Narodu. Po grze inspirowanej takimi klasykami jak "Fallout", "Wasteland", "System Shock", "Deus Ex", "Baldur's Gate" (a to tylko wierzchołek góry lodowej inspiracji) można oczekiwać tylko najwyższej jakości.

atom rpg: post-apocalyptic indie game
ATOM RPG

Pierwsze materiały z Atom RPG

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zbiórka rozpoczęta, dolary wpływają na konto studia, więc trzeba coś pokazać fundatorom, aby nie poczuli się wyrolowani. Jak panowie z Atom Studios pomyśleli, tak zrobili. W sieci pojawił się półgodziny film z wczesnej wersji alpha, w którym zobaczymy wszystkie zalety produkcji.

atom rpg
ATOM RPG

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o pojawieniu się w usłudze Steam Greenlight postapokaliptycznego CRPG-a ATOM RPG. Przez ten czas sowie... znaczy rosyjskie spojrzenie na życie po wojnie nuklearnej nabrało fanów i sił, więc twórcy postanowili wystartować z kickstarterową kampanią mającą na celu sfinansowanie produkcji.

atom rpg
  • 1 strona
Wczytywanie...