outpost2

Astonishing X-Men. Tom 2 - Astonishing X-Men #2

Astonishing X-Men. Tom 2
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Joss Whedon, scenarzysta filmowy ("Dom w głębi lasu", "Avengers", "Avengers: Czas Ultrona") i telewizyjny (seriale "Buffy: Postrach wampirów", "Firefly", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.") wraz z Johnem Cassadayem ("Planetary") przedstawiają nową, wybuchową serię z mutantami w rolach głównych.

Jeśli myśleliście, że dotychczasowe przygody X-Men były niezwykłe i szokujące, to myliliście się! Najnowszy tom Astonishing X-Men dostarczy Wam wielu wrażeń.

Tajemnicze zachowanie Emmy Frost wreszcie zostaje wyjaśnione. Czający się w ukryciu nowy skład Hellfire Club w końcu atakuje, a drużyna mutantów wyrusza w kosmos. Nie wszyscy powrócą z tej wyprawy.

W albumie umieszczono materiały pierwotnie opublikowane w formie zeszytowej w serii Astonishing X-Men #13-24 oraz Giant-Size Astonishing X-Men #1.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Otwarcie "Astonishing X–Men" to jedno z przyjemniejszych zaskoczeń wśród komiksów superbohaterskich, z jakimi miałem do czynienia w ostatnich miesiącach. Wysokooktanowa akcja, bardzo gładko poprowadzona narracja z wątkami kilkorga członków drużyny mutantów, które świetnie się zazębiały we wspólnej walce ze złem z zewnątrz. Czy o drugim tomie mogę napisać to samo? Emma Frost, co chyba nikogo śledzącego dzieje mutantów nie dziwi, ponownie okazuje swą dwulicowość. Kończy balansowanie... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Astonishing X-Men. Tom 1
    #1 Astonishing X-Men. Tom 1
Wczytywanie...