Dyrektor kreatywny Assassin's Creed Valhalla odchodzi w cieniu skandalu

1 minuta czytania

Oficjalna wersja mówi, że Ashraf Ismail zrezygnował z powodów osobistych, aby w ciszy i spokoju na nowo poukładać sobie życie rodzinne. Eks-dyrektor kreatywny “Assassin’s Creed Valhalla” stwierdził, że on i jego najbliżsi zostali zniszczeni. Równocześnie przeprosił też wszystkich, których zranił, a także za to, iż nie będzie mógł doprowadzić projektu do szczęśliwego końca. Umotywował to ochroną ludzi zaangażowanych w pracę nad “Valhallą” – nie chce, aby byli oni w jakikolwiek sposób powiązani z jego problemami.

ashraf ismail

Natomiast nieoficjalnie mówi się o tym, że Ismail od roku zdradzał swoją żonę i ukrywał przed swoją kochanką, że jest w związku małżeńskim. Był w tym podobno tak cyniczny, iż nie wahał się wykorzystywać w tym celu swoich arabskich korzeni, rodziców czy zmarłego dziecka.

Tak czy owak, 12 lipca na wydarzeniu Ubisoft Forward zostanie zaprezentowane sporo konkretnych fragmentów i szczegółów związanych z “Assassin’s Creed Valhalla”. Jedno jest pewne – Ashrafa Ismaila tam nie będzie.

Komentarze

0
·
Ale jak to przecież nie jest białym, chrześcijańskim mężczyzną?
0
·
Biały, śniady, czarny czy żółty. Nieważne. Jest dupkiem, który w obrzydliwy sposób zdradzał swoją żonę i zniszczył rodzinę.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...