[Targi E3] Assassin's Creed: Unity – Nowe materiały i data premiery

1 minuta czytania

Chciałem feudalną Japonię! No cóż, może za rok? Tak czy siak, kolejna odsłona serii Assassin's Creed o podtytule Unity zabierze nas w czasy Rewolucji Francuskiej. Zwiedzenie XVIII-wiecznego Paryża z rzeką Sekwaną oraz katedrą Notre Dame wydaje się odpowiednią rekompensatą za brak Japonii. I shurikenów. Na targach E3 tytuł odczekał się sporej ilości nowych materiałów oraz informacji o dokładnej dacie premiery.

assassin's creed: unity

Pierwsze wideo przedstawia głównego bohatera Assassin's Creed: Unity zwącego się Arno Dorian. Urodzony w 1768 mężczyzna o korzeniach francusko-austriackich zasłynął w trakcie Rewolucji Francuskiej. Ma być charyzmatyczny oraz zuchwały (cechy właściwe dla przewodniczącej postaci) i zostanie uzbrojony w nową broń zwaną Ostrzem Fantoma, umożliwiającym rzucanie sztyletami na dużą odległość.

Drugie wideo to pełen akcji zwiastun gry:

Trzeci materiałem jest gameplay przedstawiający rozgrywkę dla pojedynczego gracza. Jak widać mechanizmy "Assassin's Creed" nie uległy znacznym zmianom.

Jednakże świeżość do serii ma wprowadzić tryb kooperacyjny. Maksymalnie czteroosobowy będzie stanowić odrębną część kampanii i zobaczyć go można na poniższym gameplayu. Pokazano na nim jak ekipa asasynów włamuje się do arystokrackiej nieruchomości, na którą szturm przypuścił tłum ludzi.

Assassin's Creed: Unity zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One 31 października. W Stanach Zjednoczonych pojawi się trzy dni wcześniej.

Komentarze

0
·
Czekam kiedy akcja będzie się rozgrywała na ziemiach Polski XD W tym tempie powstawania nowych części, jest to możliwe. Nawet nie wiem ile te nowe części mają wspólnego z jedynką.
0
·

Cytat

Nawet nie wiem ile te nowe części mają wspólnego z jedynką.


Wspólnego przodka.

Nie, serio, wszyscy to dziarskie potomki
SPOILER
Adama i Ewy.
I jeszcze żebym to pisał jako żart... A oni występują w grze nawet. W drugiej części

Ramy czasowe podobają mi się znacznie bardziej niż rewolucja amerykańska - gdyby pacnęli to jeszcze z 20 lat później, do czasów Napoleońskich...
0
·
Też myślałem o Assassins creed w polsce tylko nie wiem w którym okresie, może barok albo okres odzyskania niepoodległości przez polske, nie wiem.
0
·
Powstanie Warszawskie

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...