szczury_wroclawia_szpital
assassin's creed: unity, dead kings, martwi królowie

Nadchodzi pierwsze DLC do gry "Assassin’s Creed: Unity". Już 13 stycznia na rynku pojawi się dodatek zatytułowany "Dead Kings" ("Martwi Królowie"), który, w ramach przeprosin za niezbyt udane pod względem technicznym przygotowanie "AC: Unity", będziemy mogli otrzymać zupełnie za darmo.

Fabularnie ponownie wcielimy się w postać Arno Doriana, który zostanie wmieszany w intrygę związaną z mrocznymi katakumbami Saint-Denis.

assassins creed: unity

Delikatnie mówiąc, najnowsza produkcja od Ubisoft, gra "Assassin’s Creed: Unity" nie była (i chyba nadal nie jest) pozbawiona błędów i uniedogodnień. Wydawca cały czas próbuje łatać swoje dzieło, wydając kolejne patche, ale chyba sam zauważył, że tym razem firma nie spisała się najlepiej.

W związku z powyższym, zapowiedziano, że wszyscy posiadacze gry, w przeprosinach za nadszarpnięte nerwy, otrzymają całkowicie za darmo duży dodatek do najnowszych przygód Assassyna pt. "Dead Kings". Rozszerzenie ma zadebiutować w najbliższych miesiącach, a pierwotnie było zaplanowane jako część przepustki sezonowej. Oznacza to, że prezentów będzie więcej.

Assassin's Creed: Unity

Anomalie czasowe w Assassin's Creed: Unity

Dodał: Wolvertino, piątek, 31 października 2014 · Komentarzy: 0

Studio Ubisoft uraczyło nas nowym zwiastunem gry "Assassin's Creed: Unity". Materiał skupia się na anomaliach czasowych, które pojawiają się podczas zabawy.

assassin's creed: unity

Całe zamieszanie bierze się stąd, że w Animusie pojawiły się błędy, których efektem są właśnie wspomniane anomalie. W związku z tym, czekają nas takie niespodzianki jak nagłe przeniesienie się z czasów Rewolucji Francuskiej do Paryża z okresu II wojny światowej. Trzeba przyznać, że brzmi to dosyć ciekawie. Nie wiemy póki co, jak dokładnie będzie działał system przeniesień w czasie, ale zapewne już wkrótce pojawią się nowe wiadomości na ten temat. Tymczasem zapraszamy do rozwinięcia newsa, gdzie znajdziecie wspominany zwiastun.

Assassin's Creed: Unity

Tryb Heist w Assassin's Creed: Unity

Dodał: Wolvertino, czwartek, 11 września 2014 · Komentarzy: 0

Studio Ubisoft opublikowało zapis rozgrywki z gry "Assassin's Creed: Unity". Gameplay trwa prawie 5 minut i traktuje o trybie multiplayer - a dokładniej ujmując: o misjach typu Heist.

assassin’s creed: unity, arno

Celem tego typu rozgrywki jest przedostanie się do strzeżonych obiektów, wykradnięcie z nich pożądanych przedmiotów oraz ostateczna ucieczka bez wszczynania alarmu. Akcja filmiku zaprezentowanego przez twórców dzieje się w podziemiach szpitala Hôtel-Dieu w Paryżu. Wideo zawiera komentarz dewelopera oraz napisy w języku polskim.

Czy są tutaj jacyś fani słynnej serii o Eziu Auditore da Firenze? Jeśli tak, mamy dla nich nieprzyjemną wiadomość! Premiera "Assassin's Creed: Unity" została przesunięta o dwa tygodnie! Zamiast pierwotnego terminu, jakim był 31 października, gracze zobaczą pozycję dopiero 13 listopada bieżącego roku. Jeśli chcecie się dowiedzieć, dlaczego podjęto taką decyzję, zapraszam do rozszerzenia!

assassin's creed: unity

Za sprawą firmy Ubisoft w sieci pojawił się kolejny zwiastun gry "Assassin's Creed: Unity". Tym razem przyjrzymy się templariuszce Elise. Postać ma odegrać kluczową rolę w historii głównego bohatera produkcji, Arno.

assassin's creed: unity, elise

Pojawiły się także dwie nowe zapowiedzi związane z tym tytułem, jednak informacje o nich i nowy zwiastun znajdziecie już w rozwinięciu newsa.

W sieci, za sprawą studia Ubisoft, pojawił się nowy zwiastun gry "Assassin's Creed: Unity". Zobaczymy w nim między innymi nowe efekty graficzne, lokacje i animacje bohaterów.

assassin’s creed: unity

Ciekawostką jest fakt, że jakiś czas temu Ubisoft przyjął w swoje szeregi szefa ds. parkuru, dzięki któremu ruch pokazany w grze ma być bardziej płynny i realistyczny. Ciężko już oceniać jakie będą efekty tej decyzji, jednak można spodziewać się iście widowiskowych scen – czego sobie i Wam życzę.

Assassin's Creed: Unity

Dwa zwiastuny Assassin's Creed: Unity

Dodał: Wolvertino, poniedziałek, 14 lipca 2014 · Komentarzy: 0

Czekacie na jakieś nowe informacje na temat gry "Assassin's Creed: Unity"? No to jest powód do radości. Firma Ubisoft opublikowało właśnie dwa zwiastuny swojej najnowszej produkcji. Tym razem przeniesiemy się w czasy Rewolucji Francuskiej.

assassin's creed: unity

W rozszerzeniu znajdziecie oba filmiki. Pierwszy z nich przedstawia realia epoki, w której toczy się akcja gry, drugi zaś skupia się na samej rozgrywce. Zapraszam do oglądania!

Dziś dowiedzieliśmy się kolejnych ciekawych informacji o zbliżającej się kolejnej odsłonie serii Assassin's Creed. Unity, które zabierze nas w czasy Rewolucji Francuskiej, jest przygotowywane z myślą o konsolach najnowszej generacji oraz komputerach osobistych. Oznacza to pewne, może nie rewolucyjne, ale bardzo dogodne zmiany w grze.

assassin's creed: unity

Chciałem feudalną Japonię! No cóż, może za rok? Tak czy siak, kolejna odsłona serii Assassin's Creed o podtytule Unity zabierze nas w czasy Rewolucji Francuskiej. Zwiedzenie XVIII-wiecznego Paryża z rzeką Sekwaną oraz katedrą Notre Dame wydaje się odpowiednią rekompensatą za brak Japonii. I shurikenów. Na targach E3 tytuł odczekał się sporej ilości nowych materiałów oraz informacji o dokładnej dacie premiery.

assassin's creed: unity
  • 1 strona
Wczytywanie...