Assassin's Creed: Objawienia - Assassin's Creed #3

Assassin's Creed: Objawienia
Ocena użytkowników
4.75 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena

Starszy, mądrzejszy i jeszcze bardziej niebezpieczny mistrz asasynów Ezio Auditore da Firenze wyrusza na poszukiwania zaginionej biblioteki Altaïra. W niej być może znajduje się klucz do ostatecznego pokonania templariuszy. Ezia czeka tam jednak wstrząsające odkrycie.

Biblioteka skrywa nie tylko tajemną wiedzę, ale także najbardziej zatrważający sekret, jaki może poznać świat; tajemnicę, którą templariusze pragną wykorzystać, aby zawładnąć losami ludzkości. Drogę do biblioteki otwiera pięć kluczy. By je odnaleźć, Ezio musi udać się do niespokojnego Konstantynopola, gdzie rosnąca armia templariuszy grozi destabilizacją Imperium Osmańskiego.

Podążając śladami swojego poprzednika Altaïra, Ezio musi pokonać ich po raz ostatni. Stawka jest bowiem wyższa niż kiedykolwiek, a wyprawa, która rozpoczęła się jako pielgrzymka, staje się wyścigiem z czasem… Na podstawie bestsellerowej gry firmy Ubisoft.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Pojawił się ostatnio pewien fenomen, którego nie potrafię zrozumieć. Być może już nawet o tym pisałam, bo książka, którą mi za chwilę przyjdzie ocenić, jest już kolejną z serii, jaką czytałam. Jednak moje niezrozumienie pozostaje niezmienne. Mówię tu o powieściach pisanych na podstawie gier. Jestem w stanie zrozumieć, że to jakiś naturalny proces, kolejny etap przenikania się mediów, mający swój początek w filmowych adaptacjach książek. I dopóki jakoś przyczynia się to do zwiększania... czytaj dalej...

Książki z cyklu

 • Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu
  # Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu
 • Assassin's Creed: Bractwo
  #2 Assassin's Creed: Bractwo
 • Assassin's Creed: Porzuceni
  #5 Assassin's Creed: Porzuceni
 • Assassin's Creed: Podziemie
  #8 Assassin's Creed: Podziemie
 • Assassin’s Creed Origins. Pustynna przysięga
  #9 Assassin’s Creed Origins. Pustynna przysięga
 • Assassin's Creed: Odyssey
  #10 Assassin's Creed: Odyssey
Wczytywanie...