Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu
assassin's creed: oficjalna powieść filmu

„Assassin’s Creed” to książka będąca oficjalną powieścią filmu z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Jej autorką jest Christie Golden – pisarka znana ze swoich tekstów opowiadających wydarzenia z Uniwersum Warcrafta, Starcrafta czy Gwiezdnych Wojen. Dzieło to jest naprawdę dobrą lekturą, stanowiącą świetne uzupełnienie filmu.

Zakon Templariuszy od stuleci ma jeden cel – podporządkowanie ludzkości swoim wpływom. W tym celu tropi tajemnicze Jabłko Edenu. Jak wierzą, kryje ono w sobie sekrety wolnej woli. Jeśli położą na nim swoje łapy, zdobędą niepodzielną władzę nad całym światem. Tylko jedna organizacja może ich powstrzymać. Bractwo Asasynów.

W czasach współczesnych wszystko wskazuje na zwycięstwo templariuszy, ukrywających się za fasadą Abstergo Industries. Wciąż jednak sporo im brakuje do pełnego zwycięstwa. Callum Lynch, człowiek o mrocznej, pogmatwanej przeszłości, jest kluczem do ostatecznego rozstrzygnięcia. Poprzez swoją krew ma dostęp do wskazówek, gdzie został ukryty tajemniczy artefakt. Templariusze ostrzą sobie na niego zęby, lecz Asasyni również nie mają zamiaru odpuszczać. Kogo Cal wspomoże? I czy zgłębiając tak długo skrywane sekrety zdoła pogodzić się z własną przeszłością?

Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu

Informacja prasowa

assassin's creed

Od kilku dni na ekranach polskich kin gości film z uniwersum „Assassin's Creed”. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich tygodni zarówno ze względu na popularność stworzonej przez studio Ubisoft serii gier, jak i doborową obsadę aktorską.

Pełen rozmachu otwarty świat "Assassin’s Creed" wyszedł poza ramy gry i na stałe zyskał miejsce w kulturze popularnej za pośrednictwem komiksów, filmów i bestsellerowych książek. Powieści stworzone w realiach tego niezwykłego uniwersum cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, zachwycając czytelników na całym świecie.

Dzięki Wydawnictwu Insignis – wyłącznemu polskiemu wydawcy książek z uniwersum "Assassin's Creed" – już teraz znajdziecie w księgarniach najnowszą książkę w serii autorstwa Christie Golden zatytułowaną "Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu".

Przeczytaj fragment książki już teraz!

Assassin's Creed: Oficjalna powieść filmu

Informacja prasowa

assassin's creed

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od polskiej premiery długo wyczekiwanego filmu stworzonego w ramach kultowego uniwersum Assassin's Creed. Sztab doświadczonych scenarzystów oraz doborowa obsada to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Prócz Michaela Fassbendera, w filmie zobaczymy między innymi Jeremy'ego Ironsa czy Marion Cotillard.

Poznaj jeszcze głębiej fascynujący świat tajemnych organizacji i ich konfliktów z oficjalną powieścią filmu autorstwa Christie Golden, która swoją premierę będzie miała już 11 stycznia.

Dzięki rewolucyjnej technologii dostępu do genetycznych wspomnień Callum Lynch może przeżyć wydarzenia z życia swojego przodka Aguilara de Nerha, który w piętnastowiecznej Hiszpanii należał do tajemnego stowarzyszenia asasynów. Wzbogacony o wspomnienia, wiedzę i umiejętności Aguilara, Callum zmierzy się z potężną i złowrogą organizacją templariuszy w czasach współczesnych.

  • 1 strona
Wczytywanie...