Assassin's Creed IV: Black Flag – Rozszerzenie z czarnoskórym bohaterem!

Podstawowa kampania "Assassin's Creed III" doczekała się pokaźnej długości rozszerzenia – nie inaczej będzie w przypadku czwartej części zatytułowanej "Black Flag", o czym właśnie poinformował Ubisoft. Dodatek DLC tym razem jednak w poszedł niespodziewane rejony, ponieważ wcielimy się w nim w czarnoskórego bohatera.

assassin's creed iv, black flag

Do końca marca przyszłego roku mają ukazać się wszystkie DLC, wchodzące w skład zapowiedzianego niedawno Season Pass. Najważniejszym jego rozszerzenie będzie właśnie mini kampania z czarnoskórym asasynem w roli głównej. Adewale, bo tak się nazywa, to wyzwolony niewolnik, który trafił na statek Edwarda Kenwaya, gdzie mianowany został pierwszym oficerem. Piętnaście lat służby u Kenwaya sprawiły, że stał się asasynem. Akcja dodatku rozgrywa się, gdy Adewale rozbija się blisko rodzinnej francuskiej kolonii Saint-Domingue. Osamotniony asasyn, bez broni i załogi, będzie chciał pomóc tamtejszym niewolnikom oraz zdobyć nowy okręt – będzie nim Experto Crede, który będzie można ulepszać, dzięki licznym modyfikacjom.

Rozszerzenie nazwane Freedom Cry (po polsku: "Krzyk wolności") zajmie około dziewięciu godzin, co jest niezłym wynikiem. Oprócz przygody czarnoskórego asasyna, w skład Season Pass wejdą:

  • Kraken Ship Pack, pozwalający na modyfikację wyglądu statku Edwarda Kenwaya w podstawowej kampanii
  • Death Vessel Pack, Crusader and Florentine Pack, Illustrious Pirates Pack – zestawy różnych przedmiotów: broni, kostiumów, a także misji dla trybu singleplayer
  • Multiplayer character pack – zestaw nowych postaci do trybu multiplayer

Wszystkie dodatki będzie można kupić oddzielnie, lecz nabywając Season Pass, zapłacimy o ok. 20% mniej. Season Pass będzie dostępny w dniu premiery gry (PS3 i Xbox 360 – 31 października, PC, PS4 i Xbox One – 29 listopada. O wersji na Wii U na razie nic nie wiadomo). Cena zestawu wyniesie około osiemdziesięciu złotych.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...