dziki_lad

Assassin's Creed IV: Black Flag – Czas przypomnieć o pirackiej odsłonie asasyńskiej serii w nowym zwiastunie

1 minuta czytania

Już za miesiąc, 31 października, na sklepowych półkach pojawi się czwarta (licząc "Brotherhood" i "Revelations", szósta) odsłona serii Assassin's Creed. Każda kolejna część ma utrudnione zadanie, ponieważ oczekuje się od niej nie tylko wyższego poziomu od poprzedniczek, ale przede wszystkim pewnego urozmaicenia. Tym właśnie ma być piracki klimat i bardziej rozbudowana zabawa na morzu. Nie zabraknie jednak także gry wieloosobowej, którą, mimo że nie jest znakiem rozpoznawalnym cyklu Ubisoftu, z pewnością warto się zainteresować.

assassin's creed iv, black flag

Z tego powodu poświęcony został jej zwiastun, prezentujący różne warianty rozgrywki z innymi graczami. Oczywiście, i tutaj możemy liczyć na pewne nowości – poczynając od nowych postaci (między innymi dodany zostanie jednooki szlachcic z makijażem), a kończąc na systemie Game Lab, pozwalającym na tworzenie własnych trybów wieloosobowych. To co, skusicie się na multiplayer w "Black Flag"?

Komentarze

0
·
Nie lubię pirackich sprawek w większości, dlatego Assasin VI może mi się wydawać nietrafionym pomysłem.

[Dodano po 2 minutach]

O jejciu, Zamiast ,,Assasin VI" powinno być Assasin IV, pomyliło mi się.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dalejdoichgardelwyrzanacic dnia niedziela, 22 września 2013, 14:54 napisał

Nie lubię pirackich sprawek w większości, dlatego Assasin VI może mi się wydawać nietrafionym pomysłem.[Dodano po 2 minutach]O jejciu, Zamiast ,,Assasin VI" powinno być Assasin IV, pomyliło mi się.

Jest takie coś jak edycja ......

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...