dziki_lad

Assassin's Creed – Ubisoft: Gracze chcą więcej zawartości

1 minuta czytania

Ubisoft zapytany został oto, czy nie martwi się opuszczeniem fanów, którzy przesyceni serią Assassin's Creed powiedzą "Dość!". Yannis Mallat, przedstawiciel firmy, zgrabnie wyszedł z tego tematu, odpowiadając wprost: Gracze chcą więcej zawartości, a my im to dajemy.

assassin's creed

Mimo, że na Internecie pojawiają się negatywne opinie, porównujące asasyński cykl do "Call of Duty", to kolejne części ze spokojem odnajdują nabywców, zaś do kasy Ubisoftu trafia spora pula pieniędzy. Najlepszym przykładem tego jest fakt, iż "trójka" pobiła już i tak wysoki rekord sprzedaży serii. Czemu więc nie kontynuować tej polityki? Ludzie oczekują więcej zawartości, więc musimy ją dostarczyć. Naszym zadaniem jest uszczęśliwianie graczy – argumentuje tworzenie następnych odsłon w szybkim tempie Mallat. Przyznaje jednak, że jeśli fani powiedzą "Dość!", wtedy Ubisoft zaprzestanie tej polityki. Na razie jednak się na to nie zanosi – twierdzi. Zapewnia przy tym, że przy produkcie wysokiej jakości częstotliwość wydawania nie jest dla nich żadnym problemem. A wy jesteście podobnego zdania, co Mallat? Chcecie kolejnych części "Assassin's Creed"? Czego od nich oczekujecie – ulepszeń rozgrywki i zmian klimatu czy może znacznie większego urozmaicenia oraz dużych nowości?

Komentarze

0
·
Moim zdaniem w końcu AC się graczom znudzi, możliwe że nie nastąpi to jeszcze przy kolejnej części czy może jeszcze następnej. Prawdopodobnie będzie tak do pierwszego potknięcia Ubisoftu, kiedy wypuści grę niedopracowaną, maksymalnie przypominającą którąś z poprzednich, bądź zupełnie chybią z pomysłem. Fakt są takie serie jak CoD, FIFA, czy PES, ale nie wydaje mi się, że AC na dłuższą metę tak nie pociągnie.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...