dziki_lad

Assassin's Creed IV: Black Flag – Duży wyciek

2 minuty czytania

Nikt chyba nie spodziewał się tak szybko pierwszych informacji o czwartej części świetnie sprzedającej się serii "Assassin's Creed". Lepiej, już mamy do czynienia ze zwiastunem i konkretnymi faktami!

assassin's creed iv, black flag

Gra będzie nosiła tytuł Assassin’s Creed IV: Black Flag (czyli wcześniejsze plotki okazały się prawdziwe) i ukaże się na PC, Xbox 360, PS3 oraz Wii U. Fani odkryli jednak na ukrytej stronie Ubisoftu (którą sami nie możemy zobaczyć; jako dowód służy zrzut ekranu, znajdujący się w rozszerzeniu newsa) kolejne fakty – premiera "czwórki" wypada 29 października i ma ona pojawić się również na konsolach najnowszej generacji. Te dane Ubisoft miał podać dopiero jutro, kiedy zamierza oficjalnie zapowiedzieć nowego asasyna. Niestety, przynajmniej dla niego, nie udało się, a my mamy do czynienia ze sporym wyciekiem, którego zawartość poznacie w dalszej części newsa.

assassin's creed iv, black flag

"Assassin's Creed IV: Black Flag" będzie prequelem, czyli będzie rozgrywać się przed wydarzeniami z trzeciej części serii. Kolejnym bohaterem zostanie asasyn-pirat i ojciec Haythama Kenwaya – Edward Kenway, zaś akcja gry ma toczyć się w 1715 roku na Karaibach. W czasie zabawy odwiedzimy między innymi Jamajkę, Kubę i Bahamy – słowem, będzie ciekawie. Zresztą – sami spójrzcie na mapę świata:

assassin's creed iv, black flag

Wśród postaci także jest interesująco, gdyż zapoznamy się z najsławniejszym piratem na świecie – kapitanem Czarnobrodym, którego możemy podziwiać na pierwszym zwiastunie. Z kolei drugie wideo przedstawia nam wspomnianego wcześniej bohatera gry, Ewarda Kenwaya.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Niczym szwedzki stół wygląda wyciek z czwartego asasyna, bo oprócz zwiastuna, filmiku przedstawiającego główną postać i interesujących informacji, mamy również okładkę. Oto ona:

assassin's creed iv, black flag

Na koniec zostawiłem pierwsze grafiki i screen. Jak widać, jest tego sporo, więc już można snuć domysły na temat "Assassin's Creed IV: Black Flag". Będzie to kolejna udana produkcja tworzona na kanwie popularnej serii? Pewnie tak. Czy uda jej się odświeżyć nieco serię? Mam na to nadzieję. Miejsce i czas akcji prezentują się interesująco, a dodając do tego piracki klimat i fabułę stworzoną przez autora scenariuszy poprzednich części – Darby'ego McDevita – może wyjść z tego najlepsza odsłona "Assassin's Creed", na co ja bardzo liczę. A jakie są wasze oczekiwania?

assassin's creed iv, black flag assassin's creed iv, black flag assassin's creed iv, black flag assassin's creed iv, black flag assassin's creed iv, black flag assassin's creed iv, black flag

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...